Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS II Wawel Kraków
0:1
Dunajec Nowy Sącz
Wisła Kraków
1:1
Sandecja Nowy Sącz
Cracovia Kraków KS
4:0
ZKS Unia Tarnów
Akademia Piłkarska "21" Kraków
0:2
Progres Kraków
UKS Górnik Libiąż
5:0
Tarnovia Tarnów
MOSiR Bochnia
3:0
KS Tymbark
CANPACK Okocimski Brzesko
2:1
Wieczysta Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
1:6
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Sandecja Nowy Sącz
2:2
Cracovia Kraków KS
KS Tymbark
3:0
Progres Kraków
MOSiR Bochnia
1:2
UKS Górnik Libiąż
Tarnovia Tarnów
2:2
CANPACK Okocimski Brzesko
Dunajec Nowy Sącz
1:3
Wisła Kraków
Wieczysta Kraków
1:4
WKS II Wawel Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS II Wawel Kraków
6:1
Tarnovia Tarnów
Wisła Kraków
10:0
Wieczysta Kraków
Akademia Piłkarska "21" Kraków
1:2
Sandecja Nowy Sącz
UKS Górnik Libiąż
3:0
KS Tymbark
Progres Kraków
1:1
ZKS Unia Tarnów
Dunajec Nowy Sącz
1:7
Cracovia Kraków KS
CANPACK Okocimski Brzesko
0:3
MOSiR Bochnia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sandecja Nowy Sącz
5:0
Progres Kraków
UKS Górnik Libiąż
8:0
CANPACK Okocimski Brzesko
KS Tymbark
1:0
ZKS Unia Tarnów
MOSiR Bochnia
0:3
WKS II Wawel Kraków
Tarnovia Tarnów
1:6
Wisła Kraków
Dunajec Nowy Sącz
1:2
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Wieczysta Kraków
0:6
Cracovia Kraków KS
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
0:7
Sandecja Nowy Sącz
WKS II Wawel Kraków
0:0
UKS Górnik Libiąż
Wisła Kraków
2:0
MOSiR Bochnia
Cracovia Kraków KS
1:2
Tarnovia Tarnów
Akademia Piłkarska "21" Kraków
6:0
Wieczysta Kraków
Progres Kraków
0:0
Dunajec Nowy Sącz
CANPACK Okocimski Brzesko
0:3
KS Tymbark
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Górnik Libiąż
0:0
Wisła Kraków
KS Tymbark
0:2
Sandecja Nowy Sącz
MOSiR Bochnia
2:2
Cracovia Kraków KS
Tarnovia Tarnów
4:1
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Dunajec Nowy Sącz
1:0
ZKS Unia Tarnów
CANPACK Okocimski Brzesko
0:4
WKS II Wawel Kraków
Wieczysta Kraków
0:5
Progres Kraków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
4:0
Wieczysta Kraków
WKS II Wawel Kraków
2:2
KS Tymbark
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Dunajec Nowy Sącz
Wisła Kraków
5:1
CANPACK Okocimski Brzesko
Cracovia Kraków KS
3:0
UKS Górnik Libiąż
Akademia Piłkarska "21" Kraków
7:0
MOSiR Bochnia
Progres Kraków
1:1
Tarnovia Tarnów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS II Wawel Kraków
0:1
Wisła Kraków
UKS Górnik Libiąż
3:2
Akademia Piłkarska "21" Kraków
KS Tymbark
1:0
Dunajec Nowy Sącz
MOSiR Bochnia
0:3
Progres Kraków
Tarnovia Tarnów
0:4
ZKS Unia Tarnów
CANPACK Okocimski Brzesko
0:4
Cracovia Kraków KS
Wieczysta Kraków
0:7
Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
2:2
MOSiR Bochnia
Sandecja Nowy Sącz
6:0
Tarnovia Tarnów
Wisła Kraków
0:0
KS Tymbark
Cracovia Kraków KS
0:0
WKS II Wawel Kraków
Akademia Piłkarska "21" Kraków
3:0
CANPACK Okocimski Brzesko
Progres Kraków
2:1
UKS Górnik Libiąż
Dunajec Nowy Sącz
5:0
Wieczysta Kraków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS II Wawel Kraków
0:1
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Wisła Kraków
2:1
Cracovia Kraków KS
UKS Górnik Libiąż
2:0
ZKS Unia Tarnów
KS Tymbark
3:1
Wieczysta Kraków
MOSiR Bochnia
0:3
Sandecja Nowy Sącz
Tarnovia Tarnów
2:0
Dunajec Nowy Sącz
CANPACK Okocimski Brzesko
0:0
Progres Kraków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
2:0
CANPACK Okocimski Brzesko
Sandecja Nowy Sącz
6:2
UKS Górnik Libiąż
Cracovia Kraków KS
1:0
KS Tymbark
Akademia Piłkarska "21" Kraków
4:2
Wisła Kraków
Progres Kraków
0:2
WKS II Wawel Kraków
Dunajec Nowy Sącz
2:3
MOSiR Bochnia
Wieczysta Kraków
0:3
Tarnovia Tarnów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS II Wawel Kraków
1:0
ZKS Unia Tarnów
Wisła Kraków
1:0
Progres Kraków
Cracovia Kraków KS
1:0
Akademia Piłkarska "21" Kraków
UKS Górnik Libiąż
1:2
Dunajec Nowy Sącz
KS Tymbark
2:0
Tarnovia Tarnów
MOSiR Bochnia
2:0
Wieczysta Kraków
CANPACK Okocimski Brzesko
0:8
Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
0:5
Wisła Kraków
Sandecja Nowy Sącz
2:1
WKS II Wawel Kraków
Akademia Piłkarska "21" Kraków
1:0
KS Tymbark
Progres Kraków
2:1
Cracovia Kraków KS
Tarnovia Tarnów
1:1
MOSiR Bochnia
Dunajec Nowy Sącz
6:0
CANPACK Okocimski Brzesko
Wieczysta Kraków
0:6
UKS Górnik Libiąż
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
1:2
Cracovia Kraków KS
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Wisła Kraków
Progres Kraków
1:1
Akademia Piłkarska "21" Kraków
KS Tymbark
1:0
MOSiR Bochnia
Tarnovia Tarnów
0:4
UKS Górnik Libiąż
Wieczysta Kraków
1:4
CANPACK Okocimski Brzesko
Dunajec Nowy Sącz
4:1
WKS II Wawel Kraków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
3:0
Dunajec Nowy Sącz
Cracovia Kraków KS
1:0
Sandecja Nowy Sącz
Akademia Piłkarska "21" Kraków
4:1
ZKS Unia Tarnów
UKS Górnik Libiąż
2:2
MOSiR Bochnia
Progres Kraków
2:1
KS Tymbark
CANPACK Okocimski Brzesko
1:0
Tarnovia Tarnów
WKS II Wawel Kraków
1:1
Wieczysta Kraków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
0:4
Progres Kraków
Sandecja Nowy Sącz
4:1
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Cracovia Kraków KS
6:1
Dunajec Nowy Sącz
KS Tymbark
0:3
UKS Górnik Libiąż
MOSiR Bochnia
3:0
CANPACK Okocimski Brzesko
Wieczysta Kraków
0:6
Wisła Kraków
Tarnovia Tarnów
0:3
WKS II Wawel Kraków
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
1:0
KS Tymbark
Wisła Kraków
8:0
Tarnovia Tarnów
Akademia Piłkarska "21" Kraków
4:1
Dunajec Nowy Sącz
Progres Kraków
1:0
Sandecja Nowy Sącz
CANPACK Okocimski Brzesko
2:3
UKS Górnik Libiąż
WKS II Wawel Kraków
0:0
MOSiR Bochnia
Cracovia Kraków KS
3:0
Wieczysta Kraków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sandecja Nowy Sącz
3:0
ZKS Unia Tarnów
KS Tymbark
3:0
CANPACK Okocimski Brzesko
MOSiR Bochnia
0:6
Wisła Kraków
Tarnovia Tarnów
0:2
Cracovia Kraków KS
Dunajec Nowy Sącz
0:3
Progres Kraków
Wieczysta Kraków
0:9
Akademia Piłkarska "21" Kraków
UKS Górnik Libiąż
1:0
WKS II Wawel Kraków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Cracovia Kraków KS
1:0
MOSiR Bochnia
Akademia Piłkarska "21" Kraków
2:0
Tarnovia Tarnów
Progres Kraków
6:0
Wieczysta Kraków
ZKS Unia Tarnów
1:2
Dunajec Nowy Sącz
Sandecja Nowy Sącz
6:0
KS Tymbark
Wisła Kraków
5:0
UKS Górnik Libiąż
WKS II Wawel Kraków
3:0
CANPACK Okocimski Brzesko
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Górnik Libiąż
0:2
Cracovia Kraków KS
KS Tymbark
1:2
WKS II Wawel Kraków
MOSiR Bochnia
1:4
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Tarnovia Tarnów
0:0
Progres Kraków
Dunajec Nowy Sącz
1:0
Sandecja Nowy Sącz
CANPACK Okocimski Brzesko
0:4
Wisła Kraków
Wieczysta Kraków
0:4
ZKS Unia Tarnów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
3:0
Tarnovia Tarnów
Sandecja Nowy Sącz
8:0
Wieczysta Kraków
Cracovia Kraków KS
3:1
CANPACK Okocimski Brzesko
Akademia Piłkarska "21" Kraków
4:1
UKS Górnik Libiąż
Progres Kraków
11:0
MOSiR Bochnia
Dunajec Nowy Sącz
0:0
KS Tymbark
Wisła Kraków
4:0
WKS II Wawel Kraków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Górnik Libiąż
3:1
Progres Kraków
KS Tymbark
0:2
Wisła Kraków
MOSiR Bochnia
1:2
ZKS Unia Tarnów
Tarnovia Tarnów
0:8
Sandecja Nowy Sącz
CANPACK Okocimski Brzesko
1:5
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Wieczysta Kraków
0:3
Dunajec Nowy Sącz
WKS II Wawel Kraków
1:7
Cracovia Kraków KS
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
3:1
UKS Górnik Libiąż
Sandecja Nowy Sącz
14:0
MOSiR Bochnia
Cracovia Kraków KS
0:2
Wisła Kraków
Progres Kraków
12:1
CANPACK Okocimski Brzesko
Dunajec Nowy Sącz
5:2
Tarnovia Tarnów
Wieczysta Kraków
1:3
KS Tymbark
Akademia Piłkarska "21" Kraków
2:1
WKS II Wawel Kraków
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
3:1
Akademia Piłkarska "21" Kraków
UKS Górnik Libiąż
1:0
Sandecja Nowy Sącz
KS Tymbark
0:3
Cracovia Kraków KS
MOSiR Bochnia
1:2
Dunajec Nowy Sącz
Tarnovia Tarnów
0:0
Wieczysta Kraków
CANPACK Okocimski Brzesko
3:1
ZKS Unia Tarnów
WKS II Wawel Kraków
1:4
Progres Kraków
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
2:2
WKS II Wawel Kraków
Sandecja Nowy Sącz
8:1
CANPACK Okocimski Brzesko
Akademia Piłkarska "21" Kraków
1:2
Cracovia Kraków KS
Progres Kraków
1:2
Wisła Kraków
Tarnovia Tarnów
0:5
KS Tymbark
Dunajec Nowy Sącz
0:3
UKS Górnik Libiąż
Wieczysta Kraków
0:3
MOSiR Bochnia
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
5:1
ZKS Unia Tarnów
Cracovia Kraków KS
1:1
Progres Kraków
UKS Górnik Libiąż
3:0
Wieczysta Kraków
KS Tymbark
2:10
Akademia Piłkarska "21" Kraków
MOSiR Bochnia
2:0
Tarnovia Tarnów
CANPACK Okocimski Brzesko
0:1
Dunajec Nowy Sącz
WKS II Wawel Kraków
0:2
Sandecja Nowy Sącz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości