Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
4:1
Gwardia Kielce
Tarnovia Tarnów
8:1
KS Chełmek
Górnik Radlin
3:1
KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
Stal Wrocław
1:1
Polonia Przemyśl
Stal Katowice
2:0
Polonia Świdnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Świdnica
3:1
Górnik Radlin
KS Chełmek
6:2
Naprzód Lipiny
KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
3:4
Polonia Przemyśl
Gwardia Kielce
0:1
Tarnovia Tarnów
Stal Katowice
1:0
Stal Wrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
1:2
Stal Katowice
Naprzód Lipiny
0:2
KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
Tarnovia Tarnów
3:0
Polonia Świdnica
Górnik Radlin
3:0
KS Chełmek
Stal Wrocław
3:1
Gwardia Kielce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Świdnica
0:0
Naprzód Lipiny
KS Chełmek
1:1
Polonia Przemyśl
KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
2:1
Stal Wrocław
Gwardia Kielce
1:0
Górnik Radlin
Stal Katowice
1:2
Tarnovia Tarnów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
3:4
Polonia Świdnica
Tarnovia Tarnów
1:1
Naprzód Lipiny
Górnik Radlin
2:0
Stal Katowice
KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
2:0
Gwardia Kielce
Stal Wrocław
0:1
KS Chełmek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Świdnica
2:2
KS Chełmek
Naprzód Lipiny
1:3
Górnik Radlin
Tarnovia Tarnów
4:1
Stal Wrocław
Gwardia Kielce
4:4
Polonia Przemyśl
Stal Katowice
2:2
KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
3:6
Tarnovia Tarnów
Naprzód Lipiny
1:0
Stal Katowice
Górnik Radlin
8:2
Stal Wrocław
KS Chełmek
2:3
Gwardia Kielce
KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
4:2
Polonia Świdnica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
1:3
Naprzód Lipiny
KS Chełmek
2:6
KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
Gwardia Kielce
1:2
Stal Katowice
Tarnovia Tarnów
4:2
Górnik Radlin
Stal Wrocław
2:0
Polonia Świdnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Świdnica
4:2
Gwardia Kielce
Naprzód Lipiny
1:1
Stal Wrocław
Górnik Radlin
9:1
Polonia Przemyśl
KS Chełmek
4:3
Stal Katowice
KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
1:0
Tarnovia Tarnów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
1:0
Stal Wrocław
Polonia Świdnica
5:4
Stal Katowice
KS Chełmek
1:1
Tarnovia Tarnów
KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
2:3
Górnik Radlin
Gwardia Kielce
0:3
Naprzód Lipiny
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
1:1
KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
Naprzód Lipiny
3:0
KS Chełmek
Tarnovia Tarnów
8:1
Gwardia Kielce
Górnik Radlin
5:0
Polonia Świdnica
Stal Wrocław
2:4
Stal Katowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Świdnica
1:5
Tarnovia Tarnów
KS Chełmek
1:4
Górnik Radlin
KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
0:1
Naprzód Lipiny
Gwardia Kielce
3:1
Stal Wrocław
Stal Katowice
1:1
Polonia Przemyśl
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
1:1
KS Chełmek
Naprzód Lipiny
4:1
Polonia Świdnica
Tarnovia Tarnów
1:0
Stal Katowice
Górnik Radlin
7:1
Gwardia Kielce
Stal Wrocław
6:2
KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Świdnica
2:0
Polonia Przemyśl
Naprzód Lipiny
1:1
Tarnovia Tarnów
KS Chełmek
1:2
Stal Wrocław
Gwardia Kielce
0:0
KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
Stal Katowice
1:7
Górnik Radlin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
3:1
Gwardia Kielce
Górnik Radlin
6:1
Naprzód Lipiny
KS Chełmek
1:0
Polonia Świdnica
KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
4:2
Stal Katowice
Stal Wrocław
0:3
Tarnovia Tarnów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Świdnica
3:0
KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
Tarnovia Tarnów
0:0
Polonia Przemyśl
Gwardia Kielce
4:2
KS Chełmek
Stal Wrocław
1:6
Górnik Radlin
Stal Katowice
0:0
Naprzód Lipiny
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Świdnica
0:1
Stal Wrocław
Naprzód Lipiny
2:1
Polonia Przemyśl
Górnik Radlin
2:1
Tarnovia Tarnów
KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
1:4
KS Chełmek
Stal Katowice
2:1
Gwardia Kielce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
0:4
Górnik Radlin
Tarnovia Tarnów
3:0
KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
Gwardia Kielce
4:1
Polonia Świdnica
Stal Wrocław
1:6
Naprzód Lipiny
Stal Katowice
1:1
KS Chełmek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości