Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Praga Warszawa
0:2
SWD Wodzisław Śląski
POGOŃ TCZEW
2:4
Resovia Rzeszów
Polonia Środa Wielkopolska
0:3
UKS II SMS Łódź
KKP Stomilanki Olsztyn
3:1
Piastovia Piastów
Rekord Bielsko-Biała
3:1
HydroTruck Radom
UKS 3 Staszkówka Jelna.
0:7
Tarnovia Tarnów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
6:0
KKP Stomilanki Olsztyn
UKS II SMS Łódź
3:1
UKS 3 Staszkówka Jelna.
HydroTruck Radom
0:3
SWD Wodzisław Śląski
Resovia Rzeszów
1:0
Polonia Środa Wielkopolska
Tarnovia Tarnów
6:0
Praga Warszawa
Piastovia Piastów
0:0
POGOŃ TCZEW
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Łódź
10:1
Praga Warszawa
POGOŃ TCZEW
1:1
Rekord Bielsko-Biała
SWD Wodzisław Śląski
2:2
Tarnovia Tarnów
Polonia Środa Wielkopolska
4:0
Piastovia Piastów
KKP Stomilanki Olsztyn
0:4
HydroTruck Radom
UKS 3 Staszkówka Jelna.
5:3
Resovia Rzeszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
2:0
Polonia Środa Wielkopolska
HydroTruck Radom
2:2
Tarnovia Tarnów
UKS II SMS Łódź
3:1
SWD Wodzisław Śląski
KKP Stomilanki Olsztyn
1:0
POGOŃ TCZEW
Resovia Rzeszów
1:1
Praga Warszawa
Piastovia Piastów
0:6
UKS 3 Staszkówka Jelna.
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Praga Warszawa
2:2
Piastovia Piastów
Tarnovia Tarnów
2:2
UKS II SMS Łódź
POGOŃ TCZEW
1:1
HydroTruck Radom
Polonia Środa Wielkopolska
1:2
KKP Stomilanki Olsztyn
UKS 3 Staszkówka Jelna.
1:3
Rekord Bielsko-Biała
SWD Wodzisław Śląski
1:1
Resovia Rzeszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
POGOŃ TCZEW
2:0
Polonia Środa Wielkopolska
HydroTruck Radom
0:1
UKS II SMS Łódź
Rekord Bielsko-Biała
4:0
Praga Warszawa
Piastovia Piastów
1:2
SWD Wodzisław Śląski
Resovia Rzeszów
2:2
Tarnovia Tarnów
KKP Stomilanki Olsztyn
1:1
UKS 3 Staszkówka Jelna.
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Praga Warszawa
1:3
KKP Stomilanki Olsztyn
UKS 3 Staszkówka Jelna.
2:2
POGOŃ TCZEW
Polonia Środa Wielkopolska
0:1
HydroTruck Radom
Tarnovia Tarnów
7:2
Piastovia Piastów
UKS II SMS Łódź
2:1
Resovia Rzeszów
SWD Wodzisław Śląski
2:1
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
HydroTruck Radom
2:2
Resovia Rzeszów
Polonia Środa Wielkopolska
2:1
UKS 3 Staszkówka Jelna.
POGOŃ TCZEW
2:0
Praga Warszawa
KKP Stomilanki Olsztyn
3:2
SWD Wodzisław Śląski
Rekord Bielsko-Biała
3:4
Tarnovia Tarnów
Piastovia Piastów
1:3
UKS II SMS Łódź
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Praga Warszawa
0:1
Polonia Środa Wielkopolska
UKS II SMS Łódź
5:0
Rekord Bielsko-Biała
Resovia Rzeszów
4:2
Piastovia Piastów
Tarnovia Tarnów
2:1
KKP Stomilanki Olsztyn
UKS 3 Staszkówka Jelna.
1:4
HydroTruck Radom
SWD Wodzisław Śląski
2:4
POGOŃ TCZEW
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
POGOŃ TCZEW
3:1
Tarnovia Tarnów
HydroTruck Radom
3:0
Piastovia Piastów
Rekord Bielsko-Biała
5:1
Resovia Rzeszów
Polonia Środa Wielkopolska
2:1
SWD Wodzisław Śląski
UKS 3 Staszkówka Jelna.
6:1
Praga Warszawa
KKP Stomilanki Olsztyn
2:0
UKS II SMS Łódź
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Praga Warszawa
1:4
HydroTruck Radom
Tarnovia Tarnów
1:1
Polonia Środa Wielkopolska
Resovia Rzeszów
1:3
KKP Stomilanki Olsztyn
Piastovia Piastów
0:12
Rekord Bielsko-Biała
UKS II SMS Łódź
1:1
POGOŃ TCZEW
SWD Wodzisław Śląski
3:2
UKS 3 Staszkówka Jelna.
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piastovia Piastów
0:3*
KKP Stomilanki Olsztyn
Resovia Rzeszów
4:2
POGOŃ TCZEW
SWD Wodzisław Śląski
4:1
Praga Warszawa
HydroTruck Radom
0:1
Rekord Bielsko-Biała
UKS II SMS Łódź
6:0
Polonia Środa Wielkopolska
Tarnovia Tarnów
8:2
UKS 3 Staszkówka Jelna.
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
POGOŃ TCZEW
3:0*
Piastovia Piastów
Praga Warszawa
0:5
Tarnovia Tarnów
SWD Wodzisław Śląski
0:3
HydroTruck Radom
Polonia Środa Wielkopolska
2:2
Resovia Rzeszów
UKS 3 Staszkówka Jelna.
3:0
UKS II SMS Łódź
KKP Stomilanki Olsztyn
0:3
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Piastovia Piastów
0:3*
Polonia Środa Wielkopolska
Praga Warszawa
0:2
UKS II SMS Łódź
Rekord Bielsko-Biała
2:0
POGOŃ TCZEW
HydroTruck Radom
1:2
KKP Stomilanki Olsztyn
Tarnovia Tarnów
3:1
SWD Wodzisław Śląski
Resovia Rzeszów
2:3
UKS 3 Staszkówka Jelna.
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS 3 Staszkówka Jelna.
3:0*
Piastovia Piastów
Praga Warszawa
1:5
Resovia Rzeszów
Tarnovia Tarnów
3:1
HydroTruck Radom
SWD Wodzisław Śląski
1:3
UKS II SMS Łódź
POGOŃ TCZEW
1:1
KKP Stomilanki Olsztyn
Polonia Środa Wielkopolska
1:0
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piastovia Piastów
0:3*
Praga Warszawa
HydroTruck Radom
1:1
POGOŃ TCZEW
UKS II SMS Łódź
2:6
Tarnovia Tarnów
KKP Stomilanki Olsztyn
2:3
Polonia Środa Wielkopolska
Rekord Bielsko-Biała
5:0
UKS 3 Staszkówka Jelna.
Resovia Rzeszów
4:1
SWD Wodzisław Śląski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
SWD Wodzisław Śląski
3:0*
Piastovia Piastów
Praga Warszawa
0:6
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Środa Wielkopolska
1:2
POGOŃ TCZEW
Tarnovia Tarnów
7:3
Resovia Rzeszów
UKS 3 Staszkówka Jelna.
2:6
KKP Stomilanki Olsztyn
UKS II SMS Łódź
0:1
HydroTruck Radom
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Piastovia Piastów
0:3*
Tarnovia Tarnów
POGOŃ TCZEW
1:4
UKS 3 Staszkówka Jelna.
KKP Stomilanki Olsztyn
3:1
Praga Warszawa
HydroTruck Radom
3:1
Polonia Środa Wielkopolska
Rekord Bielsko-Biała
3:2
SWD Wodzisław Śląski
Resovia Rzeszów
2:2
UKS II SMS Łódź
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Łódź
3:0*
Piastovia Piastów
Praga Warszawa
1:3
POGOŃ TCZEW
SWD Wodzisław Śląski
1:5
KKP Stomilanki Olsztyn
Tarnovia Tarnów
3:1
Rekord Bielsko-Biała
UKS 3 Staszkówka Jelna.
2:1
Polonia Środa Wielkopolska
Resovia Rzeszów
3:5
HydroTruck Radom
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Piastovia Piastów
0:3*
Resovia Rzeszów
POGOŃ TCZEW
- : -
SWD Wodzisław Śląski
Polonia Środa Wielkopolska
3:1
Praga Warszawa
Rekord Bielsko-Biała
1:0
UKS II SMS Łódź
HydroTruck Radom
3:0
UKS 3 Staszkówka Jelna.
KKP Stomilanki Olsztyn
1:3
Tarnovia Tarnów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnów
- : -
POGOŃ TCZEW
Resovia Rzeszów
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Piastovia Piastów
0:3*
HydroTruck Radom
SWD Wodzisław Śląski
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
Praga Warszawa
- : -
UKS 3 Staszkówka Jelna.
UKS II SMS Łódź
- : -
KKP Stomilanki Olsztyn
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
3:0*
Piastovia Piastów
UKS 3 Staszkówka Jelna.
- : -
SWD Wodzisław Śląski
POGOŃ TCZEW
- : -
UKS II SMS Łódź
HydroTruck Radom
- : -
Praga Warszawa
KKP Stomilanki Olsztyn
- : -
Resovia Rzeszów
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
Tarnovia Tarnów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości