Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
SMS Solne Miasto Wieliczka
SMS Solne Miasto Wieliczka 3 9 13 - 6 3 0 0
2
UKS Citizen Poznań
UKS Citizen Poznań 3 6 8 - 5 2 0 1
3
GAF Omega Gliwice
GAF Omega Gliwice 3 1 5 - 10 0 1 2 1 1 3 - 3
4
Pogoń 04 Szczecin
Pogoń 04 Szczecin 3 1 7 - 12 0 1 2 1 1 3 - 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GAF Omega Gliwice
2:5
SMS Solne Miasto Wieliczka
Pogoń 04 Szczecin
2:4
UKS Citizen Poznań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GAF Omega Gliwice
0:2
UKS Citizen Poznań
SMS Solne Miasto Wieliczka
5:2
Pogoń 04 Szczecin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Citizen Poznań
2:3
SMS Solne Miasto Wieliczka
Pogoń 04 Szczecin
3:3
GAF Omega Gliwice
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
BSF ABJ Bochnia
BSF ABJ Bochnia 3 9 14 - 3 3 0 0
2
Unisław Team PBDI
Unisław Team PBDI 3 6 4 - 5 2 0 1
3
MOKS Słoneczny Stok Białystok
MOKS Słoneczny Stok Białystok 3 3 5 - 10 1 0 2
4
Gwiazda Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska 3 0 3 - 8 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
0:1
Unisław Team PBDI
BSF ABJ Bochnia
6:1
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
2:3
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Unisław Team PBDI
1:4
BSF ABJ Bochnia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MOKS Słoneczny Stok Białystok
1:2
Unisław Team PBDI
BSF ABJ Bochnia
4:1
Gwiazda Ruda Śląska
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Clearex Chorzów
Clearex Chorzów 3 7 8 - 3 2 1 0
2
Wisła Krakbet Kraków
Wisła Krakbet Kraków 3 6 6 - 7 2 0 1
3
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team 3 4 4 - 3 1 1 1
4
KS Gniezno
KS Gniezno 3 0 1 - 6 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
0:2
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Clearex Chorzów
5:2
Wisła Krakbet Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
1:2
Wisła Krakbet Kraków
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
1:1
Clearex Chorzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Krakbet Kraków
2:1
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Clearex Chorzów
2:0
KS Gniezno
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Rekord Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała 3 9 13 - 5 3 0 0
2
Junior Hurtap Łęczyca
Junior Hurtap Łęczyca 3 6 14 - 8 2 0 1
3
AZS Uniwersytet Gdański
AZS Uniwersytet Gdański 3 3 9 - 8 1 0 2
4
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
KGHM Euromaster Chrobry Głogów 3 0 7 - 22 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Hurtap Łęczyca
2:1
AZS Uniwersytet Gdański
Rekord Bielsko-Biała
6:1
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Hurtap Łęczyca
10:3
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
Rekord Bielsko-Biała
3:2
AZS Uniwersytet Gdański
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
3:6
AZS Uniwersytet Gdański
Rekord Bielsko-Biała
4:2
Junior Hurtap Łęczyca

Faza Pucharowa

1/4 finału
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Solne Miasto Wieliczka
1:1   k. 6 : 5
Unisław Team PBDI
BSF ABJ Bochnia
4:2
UKS Citizen Poznań
Clearex Chorzów
5:2
Junior Hurtap Łęczyca
Rekord Bielsko-Biała
3:1
Wisła Krakbet Kraków
1/2 finału
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Solne Miasto Wieliczka
1:2
Clearex Chorzów
BSF ABJ Bochnia
1:0
Rekord Bielsko-Biała
finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Clearex Chorzów
2:2   k. 3 : 1
BSF ABJ Bochnia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości