Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
BSF ABJ Bochnia
BSF ABJ Bochnia 3 9 11 - 6 3 0 0
2
Fotbalo Białystok
Fotbalo Białystok 3 6 8 - 6 2 0 1
3
Berland Komprachcice
Berland Komprachcice 3 3 5 - 9 1 0 2
4
UKS Ekom Futsal Nowiny
UKS Ekom Futsal Nowiny 3 0 5 - 8 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
1:2
Berland Komprachcice
BSF ABJ Bochnia
4:1
Fotbalo Białystok
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
1:2
Fotbalo Białystok
BSF ABJ Bochnia
3:2
Berland Komprachcice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Berland Komprachcice
1:5
Fotbalo Białystok
BSF ABJ Bochnia
4:3
UKS Ekom Futsal Nowiny
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Dragon Bojano
Dragon Bojano 3 9 5 - 2 3 0 0
2
BKS Bochnia
BKS Bochnia 3 4 7 - 7 1 1 1
3
TAF Toruń
TAF Toruń 3 3 7 - 5 1 0 2
4
Gwiazda Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska 3 1 3 - 8 0 1 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TAF Toruń
1:2
Dragon Bojano
Gwiazda Ruda Śląska
3:3
BKS Bochnia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
TAF Toruń
2:3
BKS Bochnia
Gwiazda Ruda Śląska
0:1
Dragon Bojano
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Bojano
2:1
BKS Bochnia
Gwiazda Ruda Śląska
0:4
TAF Toruń
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
LKS Dąbrowa Chełminska
LKS Dąbrowa Chełminska 3 9 16 - 11 3 0 0
2
AZS UEK Kraków
AZS UEK Kraków 3 4 8 - 9 1 1 1
3
Młodość Rudno
Młodość Rudno 3 3 5 - 6 1 0 2
4
GKS FUTSAL TYCHY
GKS FUTSAL TYCHY 3 1 9 - 12 0 1 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UEK Kraków
3:5
LKS Dąbrowa Chełminska
GKS FUTSAL TYCHY
0:2
Młodość Rudno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UEK Kraków
2:1
Młodość Rudno
GKS FUTSAL TYCHY
6:7
LKS Dąbrowa Chełminska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dąbrowa Chełminska
4:2
Młodość Rudno
GKS FUTSAL TYCHY
3:3
AZS UEK Kraków
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Rekord Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała 3 9 11 - 6 3 0 0
2
KS Futsal Piła
KS Futsal Piła 3 6 8 - 5 2 0 1
3
Zdrowie Garwolin
Zdrowie Garwolin 3 3 6 - 6 1 0 2
4
CANPACK Okocimski Brzesko
CANPACK Okocimski Brzesko 3 0 4 - 12 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Futsal Piła
2:1
Zdrowie Garwolin
Rekord Bielsko-Biała
4:3
CANPACK Okocimski Brzesko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
3:2
Zdrowie Garwolin
KS Futsal Piła
5:0
CANPACK Okocimski Brzesko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zdrowie Garwolin
3:1
CANPACK Okocimski Brzesko
Rekord Bielsko-Biała
4:1
KS Futsal Piła

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
3:0
BKS Bochnia
LKS Dąbrowa Chełminska
1:2
KS Futsal Piła
Fotbalo Białystok
1:1   k. 6 : 7
Dragon Bojano
GKS FUTSAL TYCHY
0:5
Rekord Bielsko-Biała
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
3:1
KS Futsal Piła
Dragon Bojano
2:5
Rekord Bielsko-Biała
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Futsal Piła
1:0
Dragon Bojano
BSF ABJ Bochnia
2:3
Rekord Bielsko-Biała
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości