Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Skałki Stolec
2:3
Agrowiec Starczówek
Henrykowianka Henryków
7:2
Tarnovia Tarnów
LKS Bierkowice
0:1
Błękitni Niedźwiedź
Spartakus Byczeń
0:4
Wieża Rudnica
Znicz Lubnów
1:2
Przedborowianka Przedborowa
Viktoria Dębowiec
6:1
LZS Goworowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Goworowice
3:4
Henrykowianka Henryków
Błękitni Niedźwiedź
3:3
Viktoria Dębowiec
Przedborowianka Przedborowa
1:1
Agrowiec Starczówek
Tarnovia Tarnów
1:4
Spartakus Byczeń
Znicz Lubnów
1:6
LKS Bierkowice
Wieża Rudnica
0:1
Skałki Stolec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Skałki Stolec
11:0
Tarnovia Tarnów
Henrykowianka Henryków
2:5
Błękitni Niedźwiedź
Viktoria Dębowiec
4:3
Znicz Lubnów
LKS Bierkowice
6:0
Przedborowianka Przedborowa
Spartakus Byczeń
5:2
LZS Goworowice
Agrowiec Starczówek
0:2
Wieża Rudnica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Goworowice
3:5
Skałki Stolec
Błękitni Niedźwiedź
2:2
Spartakus Byczeń
Przedborowianka Przedborowa
2:2
Wieża Rudnica
Tarnovia Tarnów
1:0
Agrowiec Starczówek
LKS Bierkowice
0:6
Viktoria Dębowiec
Znicz Lubnów
3:2
Henrykowianka Henryków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Skałki Stolec
2:1
Błękitni Niedźwiedź
Henrykowianka Henryków
2:5
LKS Bierkowice
Viktoria Dębowiec
2:0
Przedborowianka Przedborowa
Spartakus Byczeń
2:5
Znicz Lubnów
Agrowiec Starczówek
3:0
LZS Goworowice
Wieża Rudnica
2:2
Tarnovia Tarnów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Goworowice
3:5
Wieża Rudnica
Przedborowianka Przedborowa
0:0
Tarnovia Tarnów
Viktoria Dębowiec
5:2
Henrykowianka Henryków
LKS Bierkowice
3:2
Spartakus Byczeń
Błękitni Niedźwiedź
5:0
Agrowiec Starczówek
Znicz Lubnów
2:4
Skałki Stolec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Skałki Stolec
0:3
LKS Bierkowice
Henrykowianka Henryków
3:8
Przedborowianka Przedborowa
Tarnovia Tarnów
0:7
LZS Goworowice
Spartakus Byczeń
4:4
Viktoria Dębowiec
Agrowiec Starczówek
1:1
Znicz Lubnów
Wieża Rudnica
1:3
Błękitni Niedźwiedź
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Henrykowianka Henryków
4:0
Spartakus Byczeń
Przedborowianka Przedborowa
2:3
LZS Goworowice
Viktoria Dębowiec
1:5
Skałki Stolec
LKS Bierkowice
5:0
Agrowiec Starczówek
Błękitni Niedźwiedź
6:0
Tarnovia Tarnów
Znicz Lubnów
2:1
Wieża Rudnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Skałki Stolec
5:1
Henrykowianka Henryków
Tarnovia Tarnów
2:0
Znicz Lubnów
LZS Goworowice
3:3
Błękitni Niedźwiedź
Spartakus Byczeń
4:5
Przedborowianka Przedborowa
Agrowiec Starczówek
1:3
Viktoria Dębowiec
Wieża Rudnica
3:0
LKS Bierkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Henrykowianka Henryków
8:0
Agrowiec Starczówek
LKS Bierkowice
5:2
Tarnovia Tarnów
Spartakus Byczeń
4:1
Skałki Stolec
Przedborowianka Przedborowa
1:2
Błękitni Niedźwiedź
Znicz Lubnów
4:1
LZS Goworowice
Viktoria Dębowiec
5:3
Wieża Rudnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Skałki Stolec
10:1
Przedborowianka Przedborowa
Wieża Rudnica
2:0
Henrykowianka Henryków
Tarnovia Tarnów
0:3
Viktoria Dębowiec
LZS Goworowice
6:4
LKS Bierkowice
Błękitni Niedźwiedź
3:0
Znicz Lubnów
Agrowiec Starczówek
2:3
Spartakus Byczeń
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnów
- : -
Henrykowianka Henryków
LZS Goworowice
- : -
Viktoria Dębowiec
Przedborowianka Przedborowa
- : -
Znicz Lubnów
Agrowiec Starczówek
- : -
Skałki Stolec
Wieża Rudnica
- : -
Spartakus Byczeń
Błękitni Niedźwiedź
- : -
LKS Bierkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Skałki Stolec
- : -
Wieża Rudnica
Henrykowianka Henryków
- : -
LZS Goworowice
Agrowiec Starczówek
- : -
Przedborowianka Przedborowa
Viktoria Dębowiec
- : -
Błękitni Niedźwiedź
LKS Bierkowice
- : -
Znicz Lubnów
Spartakus Byczeń
- : -
Tarnovia Tarnów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnów
- : -
Skałki Stolec
Znicz Lubnów
- : -
Viktoria Dębowiec
LZS Goworowice
- : -
Spartakus Byczeń
Przedborowianka Przedborowa
- : -
LKS Bierkowice
Wieża Rudnica
- : -
Agrowiec Starczówek
Błękitni Niedźwiedź
- : -
Henrykowianka Henryków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Skałki Stolec
- : -
LZS Goworowice
Agrowiec Starczówek
- : -
Tarnovia Tarnów
Henrykowianka Henryków
- : -
Znicz Lubnów
Spartakus Byczeń
- : -
Błękitni Niedźwiedź
Wieża Rudnica
- : -
Przedborowianka Przedborowa
Viktoria Dębowiec
- : -
LKS Bierkowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Przedborowianka Przedborowa
- : -
Viktoria Dębowiec
Znicz Lubnów
- : -
Spartakus Byczeń
Tarnovia Tarnów
- : -
Wieża Rudnica
LZS Goworowice
- : -
Agrowiec Starczówek
LKS Bierkowice
- : -
Henrykowianka Henryków
Błękitni Niedźwiedź
- : -
Skałki Stolec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Skałki Stolec
- : -
Znicz Lubnów
Agrowiec Starczówek
- : -
Błękitni Niedźwiedź
Henrykowianka Henryków
- : -
Viktoria Dębowiec
Tarnovia Tarnów
- : -
Przedborowianka Przedborowa
Wieża Rudnica
- : -
LZS Goworowice
Spartakus Byczeń
- : -
LKS Bierkowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Lubnów
- : -
Agrowiec Starczówek
Viktoria Dębowiec
- : -
Spartakus Byczeń
LZS Goworowice
- : -
Tarnovia Tarnów
Przedborowianka Przedborowa
- : -
Henrykowianka Henryków
LKS Bierkowice
- : -
Skałki Stolec
Błękitni Niedźwiedź
- : -
Wieża Rudnica
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Skałki Stolec
- : -
Viktoria Dębowiec
LZS Goworowice
- : -
Przedborowianka Przedborowa
Tarnovia Tarnów
- : -
Błękitni Niedźwiedź
Agrowiec Starczówek
- : -
LKS Bierkowice
Wieża Rudnica
- : -
Znicz Lubnów
Spartakus Byczeń
- : -
Henrykowianka Henryków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Przedborowianka Przedborowa
- : -
Spartakus Byczeń
Znicz Lubnów
- : -
Tarnovia Tarnów
Błękitni Niedźwiedź
- : -
LZS Goworowice
Viktoria Dębowiec
- : -
Agrowiec Starczówek
Henrykowianka Henryków
- : -
Skałki Stolec
LKS Bierkowice
- : -
Wieża Rudnica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Skałki Stolec
- : -
Spartakus Byczeń
Wieża Rudnica
- : -
Viktoria Dębowiec
Tarnovia Tarnów
- : -
LKS Bierkowice
LZS Goworowice
- : -
Znicz Lubnów
Błękitni Niedźwiedź
- : -
Przedborowianka Przedborowa
Agrowiec Starczówek
- : -
Henrykowianka Henryków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Henrykowianka Henryków
- : -
Wieża Rudnica
LKS Bierkowice
- : -
LZS Goworowice
Spartakus Byczeń
- : -
Agrowiec Starczówek
Przedborowianka Przedborowa
- : -
Skałki Stolec
Znicz Lubnów
- : -
Błękitni Niedźwiedź
Viktoria Dębowiec
- : -
Tarnovia Tarnów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości