Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bytom
Pauza
Pniówek Pawłowice
1:1
Piast Żmigród
LKS Goczałkowice - Zdrój
2:3
MKS Kluczbork
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
2:4
Ruch Chorzów
Stal Brzeg
1:1
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
ROW 1964 Rybnik
1:1
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Nysa
1:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Gwarek Tarnowskie Góry
0:4
Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica
1:4
Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze
5:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Pauza
Zagłębie II Lubin
3:1
Miedź II Legnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:4
Ruch Chorzów
Polonia Nysa
0:5
ROW 1964 Rybnik
Rekord Bielsko-Biała
2:1
Stal Brzeg
Piast Żmigród
0:3
LKS Goczałkowice - Zdrój
Warta Gorzów Wielkopolski
1:3
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
MKS Kluczbork
2:0
Górnik II Zabrze
Polonia Bytom
7:0
Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław
1:2
Pniówek Pawłowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
Pauza
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
1:2
MKS Kluczbork
Stal Brzeg
7:1
Polonia Nysa
ROW 1964 Rybnik
1:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Górnik II Zabrze
1:3
Piast Żmigród
Ruch Chorzów
3:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry
2:1
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
LKS Goczałkowice - Zdrój
2:1
Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica
2:3
Polonia Bytom
Pniówek Pawłowice
2:1
Zagłębie II Lubin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
Pauza
Zagłębie II Lubin
1:2
LKS Goczałkowice - Zdrój
ROW 1964 Rybnik
0:2
Stal Brzeg
Piast Żmigród
1:1
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:3
Warta Gorzów Wielkopolski
MKS Kluczbork
1:3
Ruch Chorzów
Ślęza Wrocław
3:0
Górnik II Zabrze
Polonia Bytom
3:0
Pniówek Pawłowice
Rekord Bielsko-Biała
1:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
2:1
Miedź II Legnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
Pauza
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
2:5
Ślęza Wrocław
Stal Brzeg
3:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
LKS Goczałkowice - Zdrój
1:2
Polonia Bytom
Warta Gorzów Wielkopolski
1:2
MKS Kluczbork
Miedź II Legnica
2:0
Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice
1:2
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Ruch Chorzów
2:2
Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry
3:1
Polonia Nysa
Górnik II Zabrze
0:2
Zagłębie II Lubin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
Pauza
Ślęza Wrocław
1:0
Ruch Chorzów
ROW 1964 Rybnik
2:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Bytom
2:2
Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
2:2
Pniówek Pawłowice
Polonia Nysa
4:1
Miedź II Legnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:0
MKS Kluczbork
Piast Żmigród
1:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
1:3
LKS Goczałkowice - Zdrój
Zagłębie II Lubin
6:0
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Pauza
Miedź II Legnica
2:0
ROW 1964 Rybnik
LKS Goczałkowice - Zdrój
1:3
Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice
3:2
Polonia Nysa
Gwarek Tarnowskie Góry
1:1
Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski
0:3
Ślęza Wrocław
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
1:3
Polonia Bytom
MKS Kluczbork
7:2
Piast Żmigród
Górnik II Zabrze
4:0
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Ruch Chorzów
4:0
Zagłębie II Lubin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
Pauza
Zagłębie II Lubin
1:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała
2:3
Górnik II Zabrze
Stal Brzeg
1:1
Miedź II Legnica
ROW 1964 Rybnik
1:4
Pniówek Pawłowice
Polonia Nysa
0:0
LKS Goczałkowice - Zdrój
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:1
Piast Żmigród
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
4:2
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Ślęza Wrocław
4:2
MKS Kluczbork
Polonia Bytom
1:1
Ruch Chorzów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
Pauza
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
0:3
Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice
1:1
Stal Brzeg
LKS Goczałkowice - Zdrój
2:3
ROW 1964 Rybnik
Warta Gorzów Wielkopolski
0:3
Polonia Bytom
Górnik II Zabrze
4:0
Polonia Nysa
Piast Żmigród
0:1
Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry
4:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
MKS Kluczbork
0:2
Zagłębie II Lubin
Ruch Chorzów
4:0
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice
Pauza
Zagłębie II Lubin
3:3
Piast Żmigród
Stal Brzeg
2:3
LKS Goczałkowice - Zdrój
Polonia Bytom
1:1
MKS Kluczbork
ROW 1964 Rybnik
2:0
Górnik II Zabrze
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
4:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Nysa
4:2
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:2
Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
1:2
Ruch Chorzów
Gwarek Tarnowskie Góry
2:0
Miedź II Legnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goczałkowice - Zdrój
Pauza
Ślęza Wrocław
1:1
Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród
2:3
Polonia Bytom
Warta Gorzów Wielkopolski
1:0
Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice
2:3
Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica
2:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
MKS Kluczbork
1:2
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Ruch Chorzów
4:0
Polonia Nysa
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
2:1
ROW 1964 Rybnik
Górnik II Zabrze
1:3
Stal Brzeg
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Zabrze
Pauza
Polonia Bytom
0:2
Ślęza Wrocław
Stal Brzeg
5:1
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
1:1
Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała
4:0
MKS Kluczbork
Polonia Nysa
1:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:0
Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry
0:2
LKS Goczałkowice - Zdrój
Miedź II Legnica
2:0
Pniówek Pawłowice
ROW 1964 Rybnik
0:2
Ruch Chorzów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Pauza
Zagłębie II Lubin
2:0
Polonia Bytom
Pniówek Pawłowice
3:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Piast Żmigród
1:1
Rekord Bielsko-Biała
Warta Gorzów Wielkopolski
0:0
ROW 1964 Rybnik
LKS Goczałkowice - Zdrój
1:3
Miedź II Legnica
MKS Kluczbork
2:0
Polonia Nysa
Ruch Chorzów
3:2
Stal Brzeg
Ślęza Wrocław
1:1
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Górnik II Zabrze
2:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
Pauza
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
0:1
Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg
0:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Nysa
1:2
Piast Żmigród
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:5
Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry
5:0
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Miedź II Legnica
2:1
Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice
1:0
LKS Goczałkowice - Zdrój
ROW 1964 Rybnik
3:2
MKS Kluczbork
Rekord Bielsko-Biała
1:1
Ślęza Wrocław
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Gorzów Wielkopolski
Pauza
Zagłębie II Lubin
1:2
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom
2:0
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Górnik II Zabrze
0:2
Pniówek Pawłowice
Piast Żmigród
6:0
ROW 1964 Rybnik
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
1:0
Miedź II Legnica
LKS Goczałkowice - Zdrój
3:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ruch Chorzów
5:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław
4:2
Polonia Nysa
MKS Kluczbork
3:3
Stal Brzeg
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kluczbork
Pauza
ROW 1964 Rybnik
1:1
Ślęza Wrocław
LKS Goczałkowice - Zdrój
1:1
Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
1:2
Polonia Bytom
Polonia Nysa
2:0
Zagłębie II Lubin
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:4
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Miedź II Legnica
0:3
Ruch Chorzów
Pniówek Pawłowice
2:0
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Stal Brzeg
1:4
Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry
1:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Żmigród
Pauza
MKS Kluczbork
4:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębie II Lubin
2:2
ROW 1964 Rybnik
Polonia Bytom
3:2
Polonia Nysa
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
1:0
Rekord Bielsko-Biała
Warta Gorzów Wielkopolski
0:2
Miedź II Legnica
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
0:3
LKS Goczałkowice - Zdrój
Ślęza Wrocław
5:0
Stal Brzeg
Górnik II Zabrze
5:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ruch Chorzów
2:0
Pniówek Pawłowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
Pauza
Górnik II Zabrze
3:2
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Stal Brzeg
1:0
Zagłębie II Lubin
LKS Goczałkowice - Zdrój
2:1
Ruch Chorzów
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:0
Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry
0:0
Piast Żmigród
Miedź II Legnica
2:2
MKS Kluczbork
Pniówek Pawłowice
3:1
Warta Gorzów Wielkopolski
ROW 1964 Rybnik
0:2
Polonia Bytom
Polonia Nysa
0:3
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Lubin
Pauza
Ślęza Wrocław
4:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
2:2
ROW 1964 Rybnik
Warta Gorzów Wielkopolski
1:2
LKS Goczałkowice - Zdrój
Polonia Bytom
1:0
Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała
3:0
Polonia Nysa
Piast Żmigród
1:1
Miedź II Legnica
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
0:5
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ruch Chorzów
1:0
Górnik II Zabrze
MKS Kluczbork
0:3
Pniówek Pawłowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bytom
Pauza
Ślęza Wrocław
3:0
Miedź II Legnica
Warta Gorzów Wielkopolski
0:1
Górnik II Zabrze
MKS Kluczbork
0:0
LKS Goczałkowice - Zdrój
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
0:0
Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała
0:0
ROW 1964 Rybnik
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:3
Polonia Nysa
Piast Żmigród
1:2
Pniówek Pawłowice
Ruch Chorzów
3:0
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Zagłębie II Lubin
2:0
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Pauza
Miedź II Legnica
1:1
Zagłębie II Lubin
ROW 1964 Rybnik
2:4
Polonia Nysa
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
0:3
Warta Gorzów Wielkopolski
Stal Brzeg
1:3
Rekord Bielsko-Biała
LKS Goczałkowice - Zdrój
2:0
Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry
1:0
Polonia Bytom
Pniówek Pawłowice
2:1
Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze
3:0
MKS Kluczbork
Ruch Chorzów
4:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
Pauza
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
1:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębie II Lubin
2:3
Pniówek Pawłowice
Polonia Nysa
1:1
Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski
1:2
Ruch Chorzów
Ślęza Wrocław
5:1
LKS Goczałkowice - Zdrój
MKS Kluczbork
2:1
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:2
ROW 1964 Rybnik
Piast Żmigród
3:1
Górnik II Zabrze
Polonia Bytom
1:0
Miedź II Legnica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
Pauza
Górnik II Zabrze
0:4
Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica
0:1
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Warta Gorzów Wielkopolski
1:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Gwarek Tarnowskie Góry
3:3
Rekord Bielsko-Biała
LKS Goczałkowice - Zdrój
1:2
Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg
1:2
ROW 1964 Rybnik
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
1:0
Piast Żmigród
Pniówek Pawłowice
1:1
Polonia Bytom
Ruch Chorzów
4:1
MKS Kluczbork
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
Pauza
Zagłębie II Lubin
4:1
Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
3:0
Miedź II Legnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:4
Stal Brzeg
Polonia Nysa
0:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
0:2
Pniówek Pawłowice
Piast Żmigród
0:1
Ruch Chorzów
Ślęza Wrocław
2:1
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
MKS Kluczbork
1:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Bytom
3:2
LKS Goczałkowice - Zdrój
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
Pauza
Miedź II Legnica
0:0
Polonia Nysa
Warta Gorzów Wielkopolski
4:0
Piast Żmigród
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
4:2
Zagłębie II Lubin
LKS Goczałkowice - Zdrój
0:2
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Pniówek Pawłowice
3:1
Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry
2:1
ROW 1964 Rybnik
Górnik II Zabrze
1:2
Polonia Bytom
MKS Kluczbork
0:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ruch Chorzów
3:2
Ślęza Wrocław
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Pauza
ROW 1964 Rybnik
1:3
Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław
1:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Zagłębie II Lubin
0:1
Ruch Chorzów
Rekord Bielsko-Biała
3:2
LKS Goczałkowice - Zdrój
Polonia Bytom
5:3
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Polonia Nysa
0:2
Pniówek Pawłowice
Piast Żmigród
2:2
MKS Kluczbork
Stal Brzeg
2:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
0:0
Górnik II Zabrze
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
Pauza
Górnik II Zabrze
1:2
Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica
1:3
Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski
1:2
Zagłębie II Lubin
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
0:4
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
LKS Goczałkowice - Zdrój
4:0
Polonia Nysa
MKS Kluczbork
0:5
Ślęza Wrocław
Piast Żmigród
1:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Pniówek Pawłowice
2:1
ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów
2:1
Polonia Bytom
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
Pauza
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębie II Lubin
4:0
MKS Kluczbork
Ślęza Wrocław
2:2
Piast Żmigród
ROW 1964 Rybnik
1:1
LKS Goczałkowice - Zdrój
Stal Brzeg
1:0
Pniówek Pawłowice
Polonia Bytom
3:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała
7:3
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Polonia Nysa
1:2
Górnik II Zabrze
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
0:2
Ruch Chorzów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice
Pauza
Miedź II Legnica
3:2
Gwarek Tarnowskie Góry
MKS Kluczbork
2:4
Polonia Bytom
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
0:1
Polonia Nysa
LKS Goczałkowice - Zdrój
1:1
Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski
1:1
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Ślęza Wrocław
5:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ruch Chorzów
3:2
Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród
0:2
Zagłębie II Lubin
Górnik II Zabrze
4:2
ROW 1964 Rybnik
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goczałkowice - Zdrój
Pauza
Zagłębie II Lubin
- : -
Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Warta Gorzów Wielkopolski
Stal Brzeg
- : -
Górnik II Zabrze
Polonia Bytom
- : -
Piast Żmigród
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
- : -
MKS Kluczbork
Polonia Nysa
- : -
Ruch Chorzów
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Miedź II Legnica
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Pniówek Pawłowice
ROW 1964 Rybnik
- : -
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Zabrze
Pauza
Zagłębie II Lubin
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
- : -
Stal Brzeg
LKS Goczałkowice - Zdrój
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Warta Gorzów Wielkopolski
- : -
Polonia Nysa
MKS Kluczbork
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród
- : -
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Pniówek Pawłowice
- : -
Miedź II Legnica
Ruch Chorzów
- : -
ROW 1964 Rybnik
Ślęza Wrocław
- : -
Polonia Bytom
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Pauza
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
- : -
Ślęza Wrocław
Stal Brzeg
- : -
Ruch Chorzów
Polonia Bytom
- : -
Zagłębie II Lubin
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Piast Żmigród
Polonia Nysa
- : -
MKS Kluczbork
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Pniówek Pawłowice
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica
- : -
LKS Goczałkowice - Zdrój
ROW 1964 Rybnik
- : -
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
Pauza
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław
- : -
Rekord Bielsko-Biała
LKS Goczałkowice - Zdrój
- : -
Pniówek Pawłowice
Warta Gorzów Wielkopolski
- : -
Stal Brzeg
MKS Kluczbork
- : -
ROW 1964 Rybnik
Polonia Bytom
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Zagłębie II Lubin
- : -
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Piast Żmigród
- : -
Polonia Nysa
Górnik II Zabrze
- : -
Miedź II Legnica
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Gorzów Wielkopolski
Pauza
ROW 1964 Rybnik
- : -
Piast Żmigród
Stal Brzeg
- : -
MKS Kluczbork
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Zagłębie II Lubin
Polonia Nysa
- : -
Ślęza Wrocław
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
LKS Goczałkowice - Zdrój
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Ruch Chorzów
Miedź II Legnica
- : -
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Pniówek Pawłowice
- : -
Górnik II Zabrze
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
- : -
Polonia Bytom
Kolejka 35
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kluczbork
Pauza
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
- : -
Pniówek Pawłowice
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Warta Gorzów Wielkopolski
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław
- : -
ROW 1964 Rybnik
Polonia Bytom
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin
- : -
Polonia Nysa
Ruch Chorzów
- : -
Miedź II Legnica
Piast Żmigród
- : -
Stal Brzeg
Górnik II Zabrze
- : -
LKS Goczałkowice - Zdrój
Kolejka 36
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Żmigród
Pauza
ROW 1964 Rybnik
- : -
Zagłębie II Lubin
LKS Goczałkowice - Zdrój
- : -
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Polonia Nysa
- : -
Polonia Bytom
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica
- : -
Warta Gorzów Wielkopolski
Pniówek Pawłowice
- : -
Ruch Chorzów
Stal Brzeg
- : -
Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
MKS Kluczbork
Kolejka 37
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
Pauza
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
- : -
Polonia Nysa
Warta Gorzów Wielkopolski
- : -
Pniówek Pawłowice
MKS Kluczbork
- : -
Miedź II Legnica
Polonia Bytom
- : -
ROW 1964 Rybnik
Zagłębie II Lubin
- : -
Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ruch Chorzów
- : -
LKS Goczałkowice - Zdrój
Piast Żmigród
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
- : -
Górnik II Zabrze
Kolejka 38
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Lubin
Pauza
ROW 1964 Rybnik
- : -
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Stal Brzeg
- : -
Polonia Bytom
LKS Goczałkowice - Zdrój
- : -
Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Nysa
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica
- : -
Piast Żmigród
Pniówek Pawłowice
- : -
MKS Kluczbork
Górnik II Zabrze
- : -
Ruch Chorzów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości