Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Ropczyce
2:0
Stal II Mielec
Polonia Przemyśl
0:3
Karpaty Krosno
KS Legion Pilzno
1:3
Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała
0:2
Igloopol Dębica
Sokół Nisko
1:2
Partyzant Targowiska
Czarni Jasło
0:2
JKS Jarosław
Korona Rzeszów
4:1
Orzeł Przeworsk
Piast Tuczempy
3:1
Lechia Sędziszów Małopolski
Wisłok Wiśniowa
3:1
Ekoball Stal Sanok
Stal II Stalowa Wola
2:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
Resovia II Rzeszów
0:0
Start Pruchnik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
3:0
Błękitni Ropczyce
JKS Jarosław
1:1
Izolator Boguchwała
Start Pruchnik
1:3
KS Legion Pilzno
Partyzant Targowiska
1:2
Piast Tuczempy
Stal II Mielec
0:1
Stal II Stalowa Wola
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:2
Czarni Jasło
Orzeł Przeworsk
0:0
Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski
0:0
Polonia Przemyśl
Lechia Sędziszów Małopolski
4:3
Resovia II Rzeszów
Ekoball Stal Sanok
3:3
Sokół Nisko
Korona Rzeszów
0:0
Wisłok Wiśniowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
2:1
JKS Jarosław
Piast Tuczempy
2:2
Ekoball Stal Sanok
KS Legion Pilzno
2:1
Lechia Sędziszów Małopolski
Sokół Nisko
2:4
Korona Rzeszów
Błękitni Ropczyce
1:4
Głogovia Głogów Małopolski
Polonia Przemyśl
2:0
Start Pruchnik
Izolator Boguchwała
2:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
Wisłok Wiśniowa
4:3
Orzeł Przeworsk
Czarni Jasło
2:2
Stal II Mielec
Resovia II Rzeszów
0:0
Partyzant Targowiska
Stal II Stalowa Wola
2:0
Karpaty Krosno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Rzeszów
1:2
Piast Tuczempy
Stal II Mielec
0:2
Izolator Boguchwała
Głogovia Głogów Małopolski
5:0
Stal II Stalowa Wola
Partyzant Targowiska
2:0
KS Legion Pilzno
Ekoball Stal Sanok
1:0
Resovia II Rzeszów
Orzeł Przeworsk
0:2
JKS Jarosław
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:0
Igloopol Dębica
Lechia Sędziszów Małopolski
2:0
Polonia Przemyśl
Start Pruchnik
1:3
Błękitni Ropczyce
Karpaty Krosno
2:0
Czarni Jasło
Wisłok Wiśniowa
3:1
Sokół Nisko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
0:0
Karpaty Krosno
Piast Tuczempy
3:0
Wisłok Wiśniowa
JKS Jarosław
1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
KS Legion Pilzno
3:1
Ekoball Stal Sanok
Sokół Nisko
1:1
Orzeł Przeworsk
Czarni Jasło
3:0
Głogovia Głogów Małopolski
Igloopol Dębica
1:0
Stal II Mielec
Błękitni Ropczyce
0:0
Lechia Sędziszów Małopolski
Polonia Przemyśl
4:0
Partyzant Targowiska
Resovia II Rzeszów
1:4
Korona Rzeszów
Stal II Stalowa Wola
0:3*
Start Pruchnik
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
0:2
JKS Jarosław
Korona Rzeszów
1:2
KS Legion Pilzno
Wisłok Wiśniowa
4:1
Resovia II Rzeszów
Sokół Nisko
1:1
Piast Tuczempy
Głogovia Głogów Małopolski
4:3
Izolator Boguchwała
Ekoball Stal Sanok
1:0
Polonia Przemyśl
Partyzant Targowiska
1:0
Błękitni Ropczyce
Lechia Sędziszów Małopolski
5:0
Stal II Stalowa Wola
Start Pruchnik
2:1
Czarni Jasło
Orzeł Przeworsk
1:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
Karpaty Krosno
1:1
Igloopol Dębica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Ropczyce
0:1
Ekoball Stal Sanok
Czarni Jasło
4:2
Lechia Sędziszów Małopolski
Izolator Boguchwała
3:0
Start Pruchnik
Polonia Przemyśl
1:4
Korona Rzeszów
Igloopol Dębica
2:0
Głogovia Głogów Małopolski
Piast Tuczempy
1:0
Orzeł Przeworsk
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:0
Stal II Mielec
Stal II Stalowa Wola
2:4
Partyzant Targowiska
Resovia II Rzeszów
1:3
Sokół Nisko
JKS Jarosław
0:1
Karpaty Krosno
KS Legion Pilzno
1:1
Wisłok Wiśniowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Pruchnik
0:1
Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski
3:2
JKS Jarosław
Sokół Nisko
0:0
KS Legion Pilzno
Wisłok Wiśniowa
2:2
Polonia Przemyśl
Partyzant Targowiska
0:1
Czarni Jasło
Korona Rzeszów
2:1
Błękitni Ropczyce
Piast Tuczempy
3:1
Resovia II Rzeszów
Lechia Sędziszów Małopolski
0:1
Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno
1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
Orzeł Przeworsk
2:0
Stal II Mielec
Ekoball Stal Sanok
1:0
Stal II Stalowa Wola
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
2:1
Karpaty Krosno
KS Legion Pilzno
1:2
Piast Tuczempy
Igloopol Dębica
1:1
Lechia Sędziszów Małopolski
Czarni Jasło
2:0
Ekoball Stal Sanok
Błękitni Ropczyce
4:3
Wisłok Wiśniowa
Polonia Przemyśl
2:2
Sokół Nisko
Izolator Boguchwała
3:1
Partyzant Targowiska
JKS Jarosław
0:1
Start Pruchnik
Stal II Stalowa Wola
3:2
Korona Rzeszów
Resovia II Rzeszów
3:2
Orzeł Przeworsk
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:1
Głogovia Głogów Małopolski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Pruchnik
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
Piast Tuczempy
2:3
Polonia Przemyśl
Sokół Nisko
1:2
Błękitni Ropczyce
Głogovia Głogów Małopolski
0:3
Stal II Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski
1:2
JKS Jarosław
Korona Rzeszów
3:0
Czarni Jasło
Ekoball Stal Sanok
0:3
Izolator Boguchwała
Partyzant Targowiska
0:1
Igloopol Dębica
Orzeł Przeworsk
1:5
Karpaty Krosno
Wisłok Wiśniowa
3:2
Stal II Stalowa Wola
Resovia II Rzeszów
0:2
KS Legion Pilzno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Stalowa Wola
3:5
Sokół Nisko
Czarni Jasło
1:3
Wisłok Wiśniowa
JKS Jarosław
5:2
Partyzant Targowiska
KS Legion Pilzno
4:1
Orzeł Przeworsk
Błękitni Ropczyce
0:3
Piast Tuczempy
Igloopol Dębica
0:0
Ekoball Stal Sanok
Polonia Przemyśl
1:0
Resovia II Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:0
Lechia Sędziszów Małopolski
Karpaty Krosno
1:0
Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała
2:2
Korona Rzeszów
Stal II Mielec
2:0
Start Pruchnik
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
1:1
Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa
2:1
Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy
5:2
Stal II Stalowa Wola
Sokół Nisko
4:0
Czarni Jasło
Korona Rzeszów
1:0
Igloopol Dębica
Partyzant Targowiska
0:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
Lechia Sędziszów Małopolski
0:3
Stal II Mielec
Ekoball Stal Sanok
1:2
JKS Jarosław
Start Pruchnik
1:1
Karpaty Krosno
KS Legion Pilzno
2:1
Polonia Przemyśl
Resovia II Rzeszów
0:2
Błękitni Ropczyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
0:0
Orzeł Przeworsk
Igloopol Dębica
0:0
Wisłok Wiśniowa
JKS Jarosław
0:1
Korona Rzeszów
Czarni Jasło
1:1
Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała
2:2
Sokół Nisko
Karpaty Krosno
2:1
Lechia Sędziszów Małopolski
Błękitni Ropczyce
4:1
KS Legion Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski
1:1
Start Pruchnik
Stal II Stalowa Wola
0:9
Resovia II Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:2
Ekoball Stal Sanok
Stal II Mielec
4:0
Partyzant Targowiska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Wiśniowa
3:0
JKS Jarosław
Polonia Przemyśl
2:1
Błękitni Ropczyce
Sokół Nisko
2:0
Igloopol Dębica
Korona Rzeszów
3:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
Piast Tuczempy
0:1
Izolator Boguchwała
KS Legion Pilzno
5:5
Stal II Stalowa Wola
Orzeł Przeworsk
3:2
Start Pruchnik
Ekoball Stal Sanok
2:2
Stal II Mielec
Partyzant Targowiska
1:2
Karpaty Krosno
Resovia II Rzeszów
4:0
Czarni Jasło
Lechia Sędziszów Małopolski
1:5
Głogovia Głogów Małopolski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
0:2
Sokół Nisko
Głogovia Głogów Małopolski
2:1
Partyzant Targowiska
Izolator Boguchwała
3:0
Resovia II Rzeszów
Karpaty Krosno
1:0
Ekoball Stal Sanok
Błękitni Ropczyce
0:1
Orzeł Przeworsk
Igloopol Dębica
2:2
Piast Tuczempy
Stal II Stalowa Wola
1:1
Polonia Przemyśl
Stal II Mielec
4:0
Korona Rzeszów
Czarni Jasło
1:1
KS Legion Pilzno
Sokół Kolbuszowa Dolna
3:0
Wisłok Wiśniowa
Start Pruchnik
0:0
Lechia Sędziszów Małopolski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
2:0
Czarni Jasło
Korona Rzeszów
3:0
Karpaty Krosno
Sokół Nisko
0:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
Ekoball Stal Sanok
1:1
Głogovia Głogów Małopolski
Piast Tuczempy
2:3
JKS Jarosław
KS Legion Pilzno
0:2
Izolator Boguchwała
Błękitni Ropczyce
3:0*
Stal II Stalowa Wola
Orzeł Przeworsk
2:1
Lechia Sędziszów Małopolski
Partyzant Targowiska
2:0
Start Pruchnik
Resovia II Rzeszów
1:2
Igloopol Dębica
Wisłok Wiśniowa
1:4
Stal II Mielec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
3:2
Sokół Nisko
Lechia Sędziszów Małopolski
1:1
Partyzant Targowiska
Igloopol Dębica
3:0
KS Legion Pilzno
Czarni Jasło
2:0
Błękitni Ropczyce
JKS Jarosław
1:0
Resovia II Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:3
Piast Tuczempy
Karpaty Krosno
2:2
Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała
0:2
Polonia Przemyśl
Głogovia Głogów Małopolski
1:1
Korona Rzeszów
Stal II Stalowa Wola
2:1
Orzeł Przeworsk
Start Pruchnik
1:3
Ekoball Stal Sanok
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Stal Sanok
3:1
Lechia Sędziszów Małopolski
Wisłok Wiśniowa
1:2
Głogovia Głogów Małopolski
KS Legion Pilzno
0:3
JKS Jarosław
Orzeł Przeworsk
2:0
Partyzant Targowiska
Sokół Nisko
0:3
Karpaty Krosno
Korona Rzeszów
4:2
Start Pruchnik
Błękitni Ropczyce
0:2
Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl
1:0
Igloopol Dębica
Stal II Stalowa Wola
1:0
Czarni Jasło
Piast Tuczempy
0:0
Stal II Mielec
Resovia II Rzeszów
3:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
13:0
Resovia II Rzeszów
Izolator Boguchwała
4:2
Stal II Stalowa Wola
Karpaty Krosno
0:2
Piast Tuczempy
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:1
KS Legion Pilzno
Lechia Sędziszów Małopolski
1:5
Korona Rzeszów
Start Pruchnik
0:2
Wisłok Wiśniowa
JKS Jarosław
1:2
Polonia Przemyśl
Głogovia Głogów Małopolski
1:2
Sokół Nisko
Czarni Jasło
1:2
Orzeł Przeworsk
Partyzant Targowiska
2:4
Ekoball Stal Sanok
Igloopol Dębica
1:1
Błękitni Ropczyce
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Orzeł Przeworsk
0:1
Ekoball Stal Sanok
Piast Tuczempy
1:3
Głogovia Głogów Małopolski
KS Legion Pilzno
0:1
Stal II Mielec
Korona Rzeszów
3:0
Partyzant Targowiska
Stal II Stalowa Wola
2:3
Igloopol Dębica
Sokół Nisko
3:0
Start Pruchnik
Błękitni Ropczyce
0:1
JKS Jarosław
Czarni Jasło
0:1
Izolator Boguchwała
Wisłok Wiśniowa
2:1
Lechia Sędziszów Małopolski
Resovia II Rzeszów
0:2
Karpaty Krosno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
5:1
Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica
2:0
Czarni Jasło
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
Błękitni Ropczyce
Karpaty Krosno
0:1
KS Legion Pilzno
Izolator Boguchwała
1:0
Orzeł Przeworsk
Głogovia Głogów Małopolski
3:0
Resovia II Rzeszów
Lechia Sędziszów Małopolski
1:1
Sokół Nisko
Ekoball Stal Sanok
0:1
Korona Rzeszów
Start Pruchnik
0:1
Piast Tuczempy
JKS Jarosław
1:0
Stal II Stalowa Wola
Partyzant Targowiska
1:6
Wisłok Wiśniowa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
0:2
Izolator Boguchwała
Ekoball Stal Sanok
4:1
Partyzant Targowiska
Piast Tuczempy
0:1
Wisłok Wiśniowa
Czarni Jasło
1:1
Sokół Nisko
Lechia Sędziszów Małopolski
0:2
KS Legion Pilzno
Igloopol Dębica
2:4
Korona Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:2
Stal II Stalowa Wola
Głogovia Głogów Małopolski
1:1
Karpaty Krosno
Resovia II Rzeszów
2:3
Stal II Mielec
Start Pruchnik
1:0
Polonia Przemyśl
Orzeł Przeworsk
2:1
Błękitni Ropczyce
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
- : -
Stal II Mielec
Wisłok Wiśniowa
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
KS Legion Pilzno
- : -
Start Pruchnik
Lechia Sędziszów Małopolski
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Błękitni Ropczyce
- : -
Czarni Jasło
Igloopol Dębica
- : -
Piast Tuczempy
Stal II Stalowa Wola
- : -
Ekoball Stal Sanok
Karpaty Krosno
- : -
JKS Jarosław
Partyzant Targowiska
- : -
Sokół Nisko
Orzeł Przeworsk
- : -
Resovia II Rzeszów
Korona Rzeszów
- : -
Izolator Boguchwała
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
0:1
Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk
0:0
Czarni Jasło
JKS Jarosław
0:0
Wisłok Wiśniowa
Piast Tuczempy
1:3
Korona Rzeszów
Lechia Sędziszów Małopolski
0:0
Ekoball Stal Sanok
Błękitni Ropczyce
0:1
Partyzant Targowiska
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
Start Pruchnik
Sokół Nisko
1:3
Stal II Stalowa Wola
Głogovia Głogów Małopolski
1:1
Igloopol Dębica
Resovia II Rzeszów
0:3*
Polonia Przemyśl
Stal II Mielec
0:1
KS Legion Pilzno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
1:0
KS Legion Pilzno
Stal II Mielec
1:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
Igloopol Dębica
1:1
JKS Jarosław
Korona Rzeszów
4:1
Karpaty Krosno
Piast Tuczempy
2:3
Głogovia Głogów Małopolski
Ekoball Stal Sanok
4:1
Start Pruchnik
Czarni Jasło
1:1
Resovia II Rzeszów
Partyzant Targowiska
0:0
Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała
4:1
Wisłok Wiśniowa
Sokół Nisko
0:2
Lechia Sędziszów Małopolski
Stal II Stalowa Wola
1:1
Błękitni Ropczyce
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
0:1
Igloopol Dębica
JKS Jarosław
1:1
Piast Tuczempy
KS Legion Pilzno
0:4
Resovia II Rzeszów
Czarni Jasło
3:1
Partyzant Targowiska
Lechia Sędziszów Małopolski
1:2
Błękitni Ropczyce
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:3
Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno
1:0
Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski
0:0
Korona Rzeszów
Orzeł Przeworsk
0:1
Stal II Stalowa Wola
Stal II Mielec
6:0
Ekoball Stal Sanok
Start Pruchnik
2:4
Sokół Nisko
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Tuczempy
2:3
Izolator Boguchwała
Lechia Sędziszów Małopolski
0:2
Orzeł Przeworsk
Sokół Nisko
0:0
Stal II Mielec
Błękitni Ropczyce
4:2
Start Pruchnik
KS Legion Pilzno
2:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
Polonia Przemyśl
1:1
Ekoball Stal Sanok
Głogovia Głogów Małopolski
0:2
JKS Jarosław
Igloopol Dębica
2:0
Karpaty Krosno
Korona Rzeszów
2:1
Wisłok Wiśniowa
Czarni Jasło
4:4
Stal II Stalowa Wola
Partyzant Targowiska
0:1
Resovia II Rzeszów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Nisko
1:2
Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa
3:1
Igloopol Dębica
Lechia Sędziszów Małopolski
1:0
Czarni Jasło
Karpaty Krosno
2:1
Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała
2:2
Głogovia Głogów Małopolski
Ekoball Stal Sanok
3:0
KS Legion Pilzno
Stal II Mielec
- : -
Błękitni Ropczyce
JKS Jarosław
- : -
Korona Rzeszów
Start Pruchnik
- : -
Orzeł Przeworsk
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Resovia II Rzeszów
Partyzant Targowiska
- : -
Stal II Stalowa Wola
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
- : -
Orzeł Przeworsk
Błękitni Ropczyce
- : -
Polonia Przemyśl
Ekoball Stal Sanok
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
KS Legion Pilzno
- : -
Sokół Nisko
Czarni Jasło
- : -
Start Pruchnik
Karpaty Krosno
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała
- : -
JKS Jarosław
Resovia II Rzeszów
- : -
Stal II Stalowa Wola
Korona Rzeszów
- : -
Igloopol Dębica
Partyzant Targowiska
- : -
Lechia Sędziszów Małopolski
Wisłok Wiśniowa
- : -
Piast Tuczempy
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
- : -
Karpaty Krosno
Resovia II Rzeszów
- : -
Ekoball Stal Sanok
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Wisłok Wiśniowa
Stal II Stalowa Wola
- : -
Lechia Sędziszów Małopolski
Orzeł Przeworsk
- : -
Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała
- : -
Korona Rzeszów
Piast Tuczempy
- : -
Igloopol Dębica
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Sokół Nisko
Stal II Mielec
- : -
Czarni Jasło
KS Legion Pilzno
- : -
Błękitni Ropczyce
Start Pruchnik
- : -
Partyzant Targowiska
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Resovia II Rzeszów
- : -
Lechia Sędziszów Małopolski
Partyzant Targowiska
- : -
Stal II Mielec
Orzeł Przeworsk
- : -
KS Legion Pilzno
Czarni Jasło
- : -
Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Nisko
- : -
Ekoball Stal Sanok
Karpaty Krosno
- : -
Izolator Boguchwała
Start Pruchnik
- : -
Stal II Stalowa Wola
Korona Rzeszów
- : -
Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa
- : -
JKS Jarosław
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Wiśniowa
- : -
Izolator Boguchwała
JKS Jarosław
- : -
Igloopol Dębica
Lechia Sędziszów Małopolski
- : -
Start Pruchnik
Stal II Stalowa Wola
- : -
Stal II Mielec
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Orzeł Przeworsk
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Piast Tuczempy
Partyzant Targowiska
- : -
Polonia Przemyśl
Sokół Nisko
- : -
Resovia II Rzeszów
Karpaty Krosno
- : -
Korona Rzeszów
KS Legion Pilzno
- : -
Czarni Jasło
Ekoball Stal Sanok
- : -
Błękitni Ropczyce
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
Pauza
Start Pruchnik
Pauza
Partyzant Targowiska
Pauza
Ekoball Stal Sanok
Pauza
KS Legion Pilzno
Pauza
Czarni Jasło
Pauza
Lechia Sędziszów Małopolski
Pauza
Błękitni Ropczyce
Pauza
Stal II Mielec
Pauza
Stal II Stalowa Wola
Pauza
Sokół Kolbuszowa Dolna
Pauza
Orzeł Przeworsk
Pauza
Resovia II Rzeszów
Pauza
Sokół Nisko
Pauza
Igloopol Dębica
- : -
Izolator Boguchwała
Wisłok Wiśniowa
- : -
Karpaty Krosno
Piast Tuczempy
- : -
JKS Jarosław
Korona Rzeszów
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała
- : -
Piast Tuczempy
Karpaty Krosno
- : -
Igloopol Dębica
Wisłok Wiśniowa
- : -
Korona Rzeszów
Polonia Przemyśl
- : -
Stal II Stalowa Wola
Start Pruchnik
- : -
Resovia II Rzeszów
Ekoball Stal Sanok
- : -
Orzeł Przeworsk
KS Legion Pilzno
- : -
Partyzant Targowiska
Czarni Jasło
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Błękitni Ropczyce
- : -
Sokół Nisko
Stal II Mielec
- : -
Lechia Sędziszów Małopolski
Kolejka 35
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
- : -
Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Izolator Boguchwała
Korona Rzeszów
- : -
JKS Jarosław
Piast Tuczempy
- : -
Karpaty Krosno
Ekoball Stal Sanok
- : -
Czarni Jasło
Błękitni Ropczyce
- : -
Resovia II Rzeszów
Polonia Przemyśl
- : -
Lechia Sędziszów Małopolski
Stal II Stalowa Wola
- : -
KS Legion Pilzno
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Partyzant Targowiska
Orzeł Przeworsk
- : -
Sokół Nisko
Start Pruchnik
- : -
Stal II Mielec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości