Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
- : -
Karpaty Krosno
KS Legion Pilzno
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Błękitni Ropczyce
- : -
Stal II Mielec
Izolator Boguchwała
- : -
Igloopol Dębica
Sokół Nisko
- : -
Partyzant Targowiska
Czarni Jasło
- : -
JKS Jarosław
Korona Rzeszów
- : -
Orzeł Przeworsk
Piast Tuczempy
- : -
Lechia Sędziszów Małopolski
Wisłok Wiśniowa
- : -
Ekoball Stal Sanok
Stal II Stalowa Wola
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Resovia II Rzeszów
- : -
Start Pruchnik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
- : -
Błękitni Ropczyce
JKS Jarosław
- : -
Izolator Boguchwała
Start Pruchnik
- : -
KS Legion Pilzno
Partyzant Targowiska
- : -
Piast Tuczempy
Stal II Mielec
- : -
Stal II Stalowa Wola
Orzeł Przeworsk
- : -
Igloopol Dębica
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Czarni Jasło
Korona Rzeszów
- : -
Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Polonia Przemyśl
Lechia Sędziszów Małopolski
- : -
Resovia II Rzeszów
Ekoball Stal Sanok
- : -
Sokół Nisko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
- : -
JKS Jarosław
Piast Tuczempy
- : -
Ekoball Stal Sanok
KS Legion Pilzno
- : -
Lechia Sędziszów Małopolski
Sokół Nisko
- : -
Korona Rzeszów
Błękitni Ropczyce
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Polonia Przemyśl
- : -
Start Pruchnik
Izolator Boguchwała
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Wisłok Wiśniowa
- : -
Orzeł Przeworsk
Stal II Stalowa Wola
- : -
Karpaty Krosno
Czarni Jasło
- : -
Stal II Mielec
Resovia II Rzeszów
- : -
Partyzant Targowiska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Rzeszów
- : -
Piast Tuczempy
Stal II Mielec
- : -
Izolator Boguchwała
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Stal II Stalowa Wola
Karpaty Krosno
- : -
Czarni Jasło
Partyzant Targowiska
- : -
KS Legion Pilzno
Ekoball Stal Sanok
- : -
Resovia II Rzeszów
Orzeł Przeworsk
- : -
JKS Jarosław
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Igloopol Dębica
Lechia Sędziszów Małopolski
- : -
Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa
- : -
Sokół Nisko
Start Pruchnik
- : -
Błękitni Ropczyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
- : -
Karpaty Krosno
Piast Tuczempy
- : -
Wisłok Wiśniowa
KS Legion Pilzno
- : -
Ekoball Stal Sanok
Czarni Jasło
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Błękitni Ropczyce
- : -
Lechia Sędziszów Małopolski
Igloopol Dębica
- : -
Stal II Mielec
Stal II Stalowa Wola
- : -
Start Pruchnik
Sokół Nisko
- : -
Orzeł Przeworsk
Resovia II Rzeszów
- : -
Korona Rzeszów
JKS Jarosław
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Polonia Przemyśl
- : -
Partyzant Targowiska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
- : -
JKS Jarosław
Korona Rzeszów
- : -
KS Legion Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Izolator Boguchwała
Sokół Nisko
- : -
Piast Tuczempy
Ekoball Stal Sanok
- : -
Polonia Przemyśl
Partyzant Targowiska
- : -
Błękitni Ropczyce
Lechia Sędziszów Małopolski
- : -
Stal II Stalowa Wola
Karpaty Krosno
- : -
Igloopol Dębica
Start Pruchnik
- : -
Czarni Jasło
Wisłok Wiśniowa
- : -
Resovia II Rzeszów
Orzeł Przeworsk
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
- : -
Lechia Sędziszów Małopolski
Izolator Boguchwała
- : -
Start Pruchnik
Polonia Przemyśl
- : -
Korona Rzeszów
Błękitni Ropczyce
- : -
Ekoball Stal Sanok
Igloopol Dębica
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Piast Tuczempy
- : -
Orzeł Przeworsk
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Stal II Mielec
JKS Jarosław
- : -
Karpaty Krosno
Stal II Stalowa Wola
- : -
Partyzant Targowiska
Resovia II Rzeszów
- : -
Sokół Nisko
KS Legion Pilzno
- : -
Wisłok Wiśniowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Stal Sanok
- : -
Stal II Stalowa Wola
Orzeł Przeworsk
- : -
Stal II Mielec
Wisłok Wiśniowa
- : -
Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy
- : -
Resovia II Rzeszów
Sokół Nisko
- : -
KS Legion Pilzno
Karpaty Krosno
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
JKS Jarosław
Start Pruchnik
- : -
Igloopol Dębica
Korona Rzeszów
- : -
Błękitni Ropczyce
Partyzant Targowiska
- : -
Czarni Jasło
Lechia Sędziszów Małopolski
- : -
Izolator Boguchwała
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
- : -
Karpaty Krosno
Igloopol Dębica
- : -
Lechia Sędziszów Małopolski
KS Legion Pilzno
- : -
Piast Tuczempy
Błękitni Ropczyce
- : -
Wisłok Wiśniowa
Polonia Przemyśl
- : -
Sokół Nisko
Izolator Boguchwała
- : -
Partyzant Targowiska
JKS Jarosław
- : -
Start Pruchnik
Stal II Stalowa Wola
- : -
Korona Rzeszów
Czarni Jasło
- : -
Ekoball Stal Sanok
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Resovia II Rzeszów
- : -
Orzeł Przeworsk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Stal II Mielec
Sokół Nisko
- : -
Błękitni Ropczyce
Orzeł Przeworsk
- : -
Karpaty Krosno
Partyzant Targowiska
- : -
Igloopol Dębica
Ekoball Stal Sanok
- : -
Izolator Boguchwała
Korona Rzeszów
- : -
Czarni Jasło
Piast Tuczempy
- : -
Polonia Przemyśl
Lechia Sędziszów Małopolski
- : -
JKS Jarosław
Wisłok Wiśniowa
- : -
Stal II Stalowa Wola
Start Pruchnik
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Resovia II Rzeszów
- : -
KS Legion Pilzno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Stalowa Wola
- : -
Sokół Nisko
Czarni Jasło
- : -
Wisłok Wiśniowa
JKS Jarosław
- : -
Partyzant Targowiska
KS Legion Pilzno
- : -
Orzeł Przeworsk
Błękitni Ropczyce
- : -
Piast Tuczempy
Igloopol Dębica
- : -
Ekoball Stal Sanok
Polonia Przemyśl
- : -
Resovia II Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Lechia Sędziszów Małopolski
Karpaty Krosno
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała
- : -
Korona Rzeszów
Stal II Mielec
- : -
Start Pruchnik
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Nisko
- : -
Czarni Jasło
Partyzant Targowiska
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Korona Rzeszów
- : -
Igloopol Dębica
Piast Tuczempy
- : -
Stal II Stalowa Wola
Lechia Sędziszów Małopolski
- : -
Stal II Mielec
Ekoball Stal Sanok
- : -
JKS Jarosław
Wisłok Wiśniowa
- : -
Izolator Boguchwała
Start Pruchnik
- : -
Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
KS Legion Pilzno
- : -
Polonia Przemyśl
Resovia II Rzeszów
- : -
Błękitni Ropczyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
- : -
Partyzant Targowiska
Czarni Jasło
- : -
Piast Tuczempy
JKS Jarosław
- : -
Korona Rzeszów
Izolator Boguchwała
- : -
Sokół Nisko
Karpaty Krosno
- : -
Lechia Sędziszów Małopolski
Błękitni Ropczyce
- : -
KS Legion Pilzno
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Ekoball Stal Sanok
Igloopol Dębica
- : -
Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Start Pruchnik
Polonia Przemyśl
- : -
Orzeł Przeworsk
Stal II Stalowa Wola
- : -
Resovia II Rzeszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Stal Sanok
- : -
Stal II Mielec
KS Legion Pilzno
- : -
Stal II Stalowa Wola
Sokół Nisko
- : -
Igloopol Dębica
Orzeł Przeworsk
- : -
Start Pruchnik
Lechia Sędziszów Małopolski
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Korona Rzeszów
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Piast Tuczempy
- : -
Izolator Boguchwała
Partyzant Targowiska
- : -
Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl
- : -
Błękitni Ropczyce
Wisłok Wiśniowa
- : -
JKS Jarosław
Resovia II Rzeszów
- : -
Czarni Jasło
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
- : -
Korona Rzeszów
Czarni Jasło
- : -
KS Legion Pilzno
Błękitni Ropczyce
- : -
Orzeł Przeworsk
JKS Jarosław
- : -
Sokół Nisko
Karpaty Krosno
- : -
Ekoball Stal Sanok
Izolator Boguchwała
- : -
Resovia II Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica
- : -
Piast Tuczempy
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Partyzant Targowiska
Stal II Stalowa Wola
- : -
Polonia Przemyśl
Start Pruchnik
- : -
Lechia Sędziszów Małopolski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Rzeszów
- : -
Karpaty Krosno
Partyzant Targowiska
- : -
Start Pruchnik
Orzeł Przeworsk
- : -
Lechia Sędziszów Małopolski
Ekoball Stal Sanok
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Nisko
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Błękitni Ropczyce
- : -
Stal II Stalowa Wola
Piast Tuczempy
- : -
JKS Jarosław
Polonia Przemyśl
- : -
Czarni Jasło
Wisłok Wiśniowa
- : -
Stal II Mielec
KS Legion Pilzno
- : -
Izolator Boguchwała
Resovia II Rzeszów
- : -
Igloopol Dębica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
- : -
Sokół Nisko
Czarni Jasło
- : -
Błękitni Ropczyce
Lechia Sędziszów Małopolski
- : -
Partyzant Targowiska
Igloopol Dębica
- : -
KS Legion Pilzno
JKS Jarosław
- : -
Resovia II Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Piast Tuczempy
Karpaty Krosno
- : -
Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała
- : -
Polonia Przemyśl
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Korona Rzeszów
Stal II Stalowa Wola
- : -
Orzeł Przeworsk
Start Pruchnik
- : -
Ekoball Stal Sanok
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Tuczempy
- : -
Stal II Mielec
KS Legion Pilzno
- : -
JKS Jarosław
Orzeł Przeworsk
- : -
Partyzant Targowiska
Sokół Nisko
- : -
Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl
- : -
Igloopol Dębica
Korona Rzeszów
- : -
Start Pruchnik
Błękitni Ropczyce
- : -
Izolator Boguchwała
Ekoball Stal Sanok
- : -
Lechia Sędziszów Małopolski
Stal II Stalowa Wola
- : -
Czarni Jasło
Wisłok Wiśniowa
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Resovia II Rzeszów
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
- : -
Resovia II Rzeszów
Karpaty Krosno
- : -
Piast Tuczempy
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
KS Legion Pilzno
Start Pruchnik
- : -
Wisłok Wiśniowa
JKS Jarosław
- : -
Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała
- : -
Stal II Stalowa Wola
Czarni Jasło
- : -
Orzeł Przeworsk
Igloopol Dębica
- : -
Błękitni Ropczyce
Partyzant Targowiska
- : -
Ekoball Stal Sanok
Lechia Sędziszów Małopolski
- : -
Korona Rzeszów
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Sokół Nisko
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Legion Pilzno
- : -
Stal II Mielec
Czarni Jasło
- : -
Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Piast Tuczempy
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Korona Rzeszów
- : -
Partyzant Targowiska
Orzeł Przeworsk
- : -
Ekoball Stal Sanok
Sokół Nisko
- : -
Start Pruchnik
Błękitni Ropczyce
- : -
JKS Jarosław
Stal II Stalowa Wola
- : -
Igloopol Dębica
Wisłok Wiśniowa
- : -
Lechia Sędziszów Małopolski
Resovia II Rzeszów
- : -
Karpaty Krosno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
- : -
Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica
- : -
Czarni Jasło
Karpaty Krosno
- : -
KS Legion Pilzno
Izolator Boguchwała
- : -
Orzeł Przeworsk
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Resovia II Rzeszów
Ekoball Stal Sanok
- : -
Korona Rzeszów
Partyzant Targowiska
- : -
Wisłok Wiśniowa
JKS Jarosław
- : -
Stal II Stalowa Wola
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Błękitni Ropczyce
Lechia Sędziszów Małopolski
- : -
Sokół Nisko
Start Pruchnik
- : -
Piast Tuczempy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości