Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Stal Sanok
2:0
KS Legion Pilzno
Polonia Przemyśl
0:2
Igloopol Dębica
Partyzant Targowiska
2:2
Wisłok Wiśniowa
Start Pruchnik
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
JKS Jarosław
2:1
Izolator Boguchwała
Głogovia Głogów Małopolski
3:0
Karpaty Krosno
Korona Rzeszów
1:0
Piast Tuczempy
Stal II Stalowa Wola
1:3
Stal II Mielec
KS Wiązownica
2:1
Błękitni Ropczyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
2:1
Partyzant Targowiska
Piast Tuczempy
1:0
KS Wiązownica
Stal II Stalowa Wola
3:1
Start Pruchnik
Igloopol Dębica
2:1
JKS Jarosław
Błękitni Ropczyce
5:1
Ekoball Stal Sanok
Stal II Mielec
1:1
Wisłok Wiśniowa
Karpaty Krosno
0:0
Korona Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:4
Głogovia Głogów Małopolski
KS Legion Pilzno
3:1
Polonia Przemyśl
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Wiśniowa
2:3
Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl
1:2
Błękitni Ropczyce
Korona Rzeszów
2:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Partyzant Targowiska
0:0
Igloopol Dębica
Start Pruchnik
0:7
Stal II Mielec
JKS Jarosław
3:2
KS Legion Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski
1:0
Stal II Stalowa Wola
KS Wiązownica
2:1
Karpaty Krosno
Ekoball Stal Sanok
0:1
Piast Tuczempy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Stalowa Wola
0:1
Korona Rzeszów
KS Legion Pilzno
0:2
Partyzant Targowiska
Start Pruchnik
1:5
Głogovia Głogów Małopolski
Igloopol Dębica
5:1
Wisłok Wiśniowa
Karpaty Krosno
1:3
Ekoball Stal Sanok
Błękitni Ropczyce
0:1
JKS Jarosław
Piast Tuczempy
2:1
Polonia Przemyśl
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:6
KS Wiązownica
Stal II Mielec
2:0
Izolator Boguchwała
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
0:0
Karpaty Krosno
JKS Jarosław
1:1
Piast Tuczempy
Ekoball Stal Sanok
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
Partyzant Targowiska
3:1
Błękitni Ropczyce
KS Wiązownica
3:2
Stal II Stalowa Wola
Izolator Boguchwała
2:2
Igloopol Dębica
Korona Rzeszów
2:1
Start Pruchnik
Głogovia Głogów Małopolski
1:3
Stal II Mielec
Wisłok Wiśniowa
5:1
KS Legion Pilzno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
2:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
Karpaty Krosno
0:1
JKS Jarosław
Błękitni Ropczyce
0:0
Wisłok Wiśniowa
KS Legion Pilzno
1:1
Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy
1:1
Partyzant Targowiska
Stal II Stalowa Wola
2:2
Ekoball Stal Sanok
Stal II Mielec
3:1
Igloopol Dębica
Start Pruchnik
1:5
KS Wiązownica
Głogovia Głogów Małopolski
1:2
Korona Rzeszów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
3:1
Stal II Stalowa Wola
Partyzant Targowiska
2:1
Karpaty Krosno
Igloopol Dębica
1:1
KS Legion Pilzno
Korona Rzeszów
2:0
Stal II Mielec
Izolator Boguchwała
2:2
Błękitni Ropczyce
Ekoball Stal Sanok
4:0
Start Pruchnik
JKS Jarosław
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
KS Wiązownica
2:1
Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa
1:0
Piast Tuczempy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Głogovia Głogów Małopolski
0:0
Ekoball Stal Sanok
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:2
Partyzant Targowiska
Stal II Mielec
4:1
KS Legion Pilzno
Korona Rzeszów
3:3
KS Wiązownica
Karpaty Krosno
0:0
Wisłok Wiśniowa
Błękitni Ropczyce
3:0
Igloopol Dębica
Piast Tuczempy
1:3
Izolator Boguchwała
Stal II Stalowa Wola
2:2
JKS Jarosław
Start Pruchnik
1:5
Polonia Przemyśl
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Targowiska
4:0
Stal II Stalowa Wola
Ekoball Stal Sanok
0:0
Korona Rzeszów
Polonia Przemyśl
0:0
Głogovia Głogów Małopolski
JKS Jarosław
4:0
Start Pruchnik
KS Wiązownica
3:0
Stal II Mielec
Izolator Boguchwała
0:0
Karpaty Krosno
Igloopol Dębica
0:0
Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
KS Legion Pilzno
1:0
Błękitni Ropczyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
2:1
Ekoball Stal Sanok
Głogovia Głogów Małopolski
2:3
JKS Jarosław
Karpaty Krosno
0:0
Igloopol Dębica
Piast Tuczempy
4:1
KS Legion Pilzno
Korona Rzeszów
3:1
Polonia Przemyśl
Stal II Stalowa Wola
1:6
Wisłok Wiśniowa
Stal II Mielec
1:2
Błękitni Ropczyce
Start Pruchnik
0:1
Partyzant Targowiska
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:2
Izolator Boguchwała
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Stal Sanok
1:3
Stal II Mielec
Polonia Przemyśl
4:1
KS Wiązownica
JKS Jarosław
0:1
Korona Rzeszów
Izolator Boguchwała
1:1
Stal II Stalowa Wola
Błękitni Ropczyce
0:0
Piast Tuczempy
Igloopol Dębica
3:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
KS Legion Pilzno
2:5
Karpaty Krosno
Wisłok Wiśniowa
3:0
Start Pruchnik
Partyzant Targowiska
0:2
Głogovia Głogów Małopolski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
2:2
Piast Tuczempy
JKS Jarosław
1:0
KS Wiązownica
Głogovia Głogów Małopolski
2:2
Wisłok Wiśniowa
Karpaty Krosno
1:0
Błękitni Ropczyce
Korona Rzeszów
0:0
Partyzant Targowiska
Ekoball Stal Sanok
1:2
Polonia Przemyśl
Stal II Stalowa Wola
3:3
Igloopol Dębica
Start Pruchnik
1:2
Izolator Boguchwała
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
KS Legion Pilzno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Targowiska
0:3
KS Wiązownica
Ekoball Stal Sanok
1:1
JKS Jarosław
Błękitni Ropczyce
2:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
KS Legion Pilzno
4:1
Stal II Stalowa Wola
Polonia Przemyśl
2:0
Stal II Mielec
Wisłok Wiśniowa
1:2
Korona Rzeszów
Piast Tuczempy
3:1
Karpaty Krosno
Igloopol Dębica
2:0
Start Pruchnik
Izolator Boguchwała
0:0
Głogovia Głogów Małopolski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
0:0
Karpaty Krosno
Korona Rzeszów
2:0
Izolator Boguchwała
Głogovia Głogów Małopolski
1:1
Igloopol Dębica
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:0
Piast Tuczempy
Ekoball Stal Sanok
2:0
Partyzant Targowiska
Polonia Przemyśl
1:0
JKS Jarosław
Stal II Stalowa Wola
0:2
Błękitni Ropczyce
Start Pruchnik
1:2
KS Legion Pilzno
KS Wiązownica
2:1
Wisłok Wiśniowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
1:1
Stal II Mielec
Izolator Boguchwała
0:5
KS Wiązownica
Karpaty Krosno
3:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
Partyzant Targowiska
1:1
Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica
0:0
Korona Rzeszów
Błękitni Ropczyce
2:1
Start Pruchnik
KS Legion Pilzno
0:4
Głogovia Głogów Małopolski
Piast Tuczempy
4:1
Stal II Stalowa Wola
Wisłok Wiśniowa
0:2
Ekoball Stal Sanok
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Głogovia Głogów Małopolski
2:0
Błękitni Ropczyce
Ekoball Stal Sanok
4:1
Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl
1:2
Wisłok Wiśniowa
JKS Jarosław
2:0
Partyzant Targowiska
Korona Rzeszów
3:1
KS Legion Pilzno
Stal II Stalowa Wola
1:1
Karpaty Krosno
KS Wiązownica
1:0
Igloopol Dębica
Start Pruchnik
0:3
Piast Tuczempy
Stal II Mielec
3:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
3:1
Polonia Przemyśl
Partyzant Targowiska
0:3
Stal II Mielec
Igloopol Dębica
1:2
Ekoball Stal Sanok
Błękitni Ropczyce
2:0
Korona Rzeszów
KS Legion Pilzno
1:2
KS Wiązownica
Piast Tuczempy
0:0
Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa
0:2
JKS Jarosław
Sokół Kolbuszowa Dolna
9:0
Stal II Stalowa Wola
Karpaty Krosno
5:0
Start Pruchnik
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
3:1
Stal II Stalowa Wola
Izolator Boguchwała
0:0
JKS Jarosław
Karpaty Krosno
1:1
Głogovia Głogów Małopolski
Błękitni Ropczyce
0:2
KS Wiązownica
KS Legion Pilzno
1:3
Ekoball Stal Sanok
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
Start Pruchnik
Igloopol Dębica
3:0
Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy
4:1
Korona Rzeszów
Wisłok Wiśniowa
4:0
Partyzant Targowiska
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
- : -
KS Legion Pilzno
JKS Jarosław
- : -
Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
KS Wiązownica
- : -
Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa
- : -
Stal II Mielec
Korona Rzeszów
- : -
Karpaty Krosno
Ekoball Stal Sanok
- : -
Błękitni Ropczyce
Partyzant Targowiska
- : -
Izolator Boguchwała
Start Pruchnik
- : -
Stal II Stalowa Wola
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
- : -
Wisłok Wiśniowa
Karpaty Krosno
- : -
KS Wiązownica
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Korona Rzeszów
Stal II Stalowa Wola
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Igloopol Dębica
- : -
Partyzant Targowiska
Błękitni Ropczyce
- : -
Polonia Przemyśl
KS Legion Pilzno
- : -
JKS Jarosław
Piast Tuczempy
- : -
Ekoball Stal Sanok
Stal II Mielec
- : -
Start Pruchnik
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
- : -
Piast Tuczempy
JKS Jarosław
- : -
Błękitni Ropczyce
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Start Pruchnik
KS Wiązownica
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Izolator Boguchwała
- : -
Stal II Mielec
Wisłok Wiśniowa
- : -
Igloopol Dębica
Korona Rzeszów
- : -
Stal II Stalowa Wola
Ekoball Stal Sanok
- : -
Karpaty Krosno
Partyzant Targowiska
- : -
KS Legion Pilzno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
- : -
Polonia Przemyśl
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Ekoball Stal Sanok
Stal II Stalowa Wola
- : -
KS Wiązownica
Igloopol Dębica
- : -
Izolator Boguchwała
Błękitni Ropczyce
- : -
Partyzant Targowiska
KS Legion Pilzno
- : -
Wisłok Wiśniowa
Piast Tuczempy
- : -
JKS Jarosław
Start Pruchnik
- : -
Korona Rzeszów
Stal II Mielec
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
- : -
Karpaty Krosno
KS Wiązownica
- : -
Start Pruchnik
Izolator Boguchwała
- : -
KS Legion Pilzno
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica
- : -
Stal II Mielec
Wisłok Wiśniowa
- : -
Błękitni Ropczyce
Korona Rzeszów
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Ekoball Stal Sanok
- : -
Stal II Stalowa Wola
Partyzant Targowiska
- : -
Piast Tuczempy
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
KS Wiązownica
Karpaty Krosno
- : -
Partyzant Targowiska
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
JKS Jarosław
Stal II Stalowa Wola
- : -
Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce
- : -
Izolator Boguchwała
KS Legion Pilzno
- : -
Igloopol Dębica
Piast Tuczempy
- : -
Wisłok Wiśniowa
Start Pruchnik
- : -
Ekoball Stal Sanok
Stal II Mielec
- : -
Korona Rzeszów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
- : -
Start Pruchnik
JKS Jarosław
- : -
Stal II Stalowa Wola
KS Wiązownica
- : -
Korona Rzeszów
Izolator Boguchwała
- : -
Piast Tuczempy
Igloopol Dębica
- : -
Błękitni Ropczyce
KS Legion Pilzno
- : -
Stal II Mielec
Wisłok Wiśniowa
- : -
Karpaty Krosno
Ekoball Stal Sanok
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Partyzant Targowiska
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno
- : -
Izolator Boguchwała
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Wisłok Wiśniowa
Stal II Stalowa Wola
- : -
Partyzant Targowiska
Błękitni Ropczyce
- : -
KS Legion Pilzno
Piast Tuczempy
- : -
Igloopol Dębica
Korona Rzeszów
- : -
Ekoball Stal Sanok
Start Pruchnik
- : -
JKS Jarosław
Stal II Mielec
- : -
KS Wiązownica
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
- : -
Korona Rzeszów
JKS Jarosław
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Igloopol Dębica
- : -
Karpaty Krosno
Błękitni Ropczyce
- : -
Stal II Mielec
KS Legion Pilzno
- : -
Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa
- : -
Stal II Stalowa Wola
Ekoball Stal Sanok
- : -
KS Wiązownica
Partyzant Targowiska
- : -
Start Pruchnik
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Partyzant Targowiska
KS Wiązownica
- : -
Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno
- : -
KS Legion Pilzno
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Igloopol Dębica
Stal II Stalowa Wola
- : -
Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy
- : -
Błękitni Ropczyce
Korona Rzeszów
- : -
JKS Jarosław
Start Pruchnik
- : -
Wisłok Wiśniowa
Stal II Mielec
- : -
Ekoball Stal Sanok
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
- : -
Ekoball Stal Sanok
KS Wiązownica
- : -
JKS Jarosław
Izolator Boguchwała
- : -
Start Pruchnik
Igloopol Dębica
- : -
Stal II Stalowa Wola
Błękitni Ropczyce
- : -
Karpaty Krosno
KS Legion Pilzno
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Piast Tuczempy
- : -
Stal II Mielec
Wisłok Wiśniowa
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Partyzant Targowiska
- : -
Korona Rzeszów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
- : -
Ekoball Stal Sanok
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Izolator Boguchwała
KS Wiązownica
- : -
Partyzant Targowiska
Karpaty Krosno
- : -
Piast Tuczempy
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Błękitni Ropczyce
Stal II Stalowa Wola
- : -
KS Legion Pilzno
Korona Rzeszów
- : -
Wisłok Wiśniowa
Start Pruchnik
- : -
Igloopol Dębica
Stal II Mielec
- : -
Polonia Przemyśl
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
- : -
Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała
- : -
Korona Rzeszów
Karpaty Krosno
- : -
Stal II Mielec
Igloopol Dębica
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Błękitni Ropczyce
- : -
Stal II Stalowa Wola
KS Legion Pilzno
- : -
Start Pruchnik
Piast Tuczempy
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Wisłok Wiśniowa
- : -
KS Wiązownica
Partyzant Targowiska
- : -
Ekoball Stal Sanok
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
- : -
Partyzant Targowiska
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
KS Legion Pilzno
KS Wiązownica
- : -
Izolator Boguchwała
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Karpaty Krosno
Stal II Stalowa Wola
- : -
Piast Tuczempy
Korona Rzeszów
- : -
Igloopol Dębica
Ekoball Stal Sanok
- : -
Wisłok Wiśniowa
Start Pruchnik
- : -
Błękitni Ropczyce
Stal II Mielec
- : -
JKS Jarosław
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
- : -
Ekoball Stal Sanok
Karpaty Krosno
- : -
Stal II Stalowa Wola
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Stal II Mielec
Igloopol Dębica
- : -
KS Wiązownica
Błękitni Ropczyce
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
KS Legion Pilzno
- : -
Korona Rzeszów
Piast Tuczempy
- : -
Start Pruchnik
Wisłok Wiśniowa
- : -
Polonia Przemyśl
Partyzant Targowiska
- : -
JKS Jarosław
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
- : -
Izolator Boguchwała
JKS Jarosław
- : -
Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Piast Tuczempy
KS Wiązownica
- : -
KS Legion Pilzno
Stal II Stalowa Wola
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Korona Rzeszów
- : -
Błękitni Ropczyce
Ekoball Stal Sanok
- : -
Igloopol Dębica
Start Pruchnik
- : -
Karpaty Krosno
Stal II Mielec
- : -
Partyzant Targowiska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości