Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Szczecin
2:5
AZS PWSZ Wałbrzych
UKS SMS Łódź.
1:1
Górnik Łęczna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mitech Żywiec
1:2
HydroTruck Radom
Górnik Łęczna
4:0
AZS PSW Biała Podlaska
UKS SMS Łódź.
6:0
Olimpia Szczecin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Szczecin
2:4
Górnik Łęczna
HydroTruck Radom
1:1
AZS Wrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Mitech Żywiec
3:1
AZS PSW Biała Podlaska
AZS PWSZ Wałbrzych
4:3
HydroTruck Radom
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PSW Biała Podlaska
2:1
AZS Wrocław
HydroTruck Radom
0:6
UKS SMS Łódź.
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Szczecin
1:0
HydroTruck Radom
Mitech Żywiec
0:4
Górnik Łęczna
AZS PWSZ Wałbrzych
0:0
AZS PSW Biała Podlaska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PSW Biała Podlaska
2:1
UKS SMS Łódź.
Mitech Żywiec
1:0
AZS Wrocław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Szczecin
1:1
AZS PSW Biała Podlaska
AZS PWSZ Wałbrzych
2:2
Mitech Żywiec
Górnik Łęczna
1:0
AZS Wrocław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
HydroTruck Radom
0:8
Górnik Łęczna
AZS Wrocław
0:2
AZS PWSZ Wałbrzych
Mitech Żywiec
0:0
UKS SMS Łódź.
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Szczecin
2:4
Mitech Żywiec
UKS SMS Łódź.
3:0
AZS Wrocław
Górnik Łęczna
0:1
AZS PWSZ Wałbrzych
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS Wrocław
2:2
Olimpia Szczecin
AZS PWSZ Wałbrzych
2:0
UKS SMS Łódź.
AZS PSW Biała Podlaska
6:0
HydroTruck Radom
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
6:0
UKS SMS Łódź.
AZS PWSZ Wałbrzych
3:1
Olimpia Szczecin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Szczecin
2:1
UKS SMS Łódź.
AZS PSW Biała Podlaska
0:6
Górnik Łęczna
HydroTruck Radom
0:0
Mitech Żywiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS Wrocław
2:1
HydroTruck Radom
Górnik Łęczna
10:0
Olimpia Szczecin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
HydroTruck Radom
0:1
AZS PWSZ Wałbrzych
AZS PSW Biała Podlaska
4:4
Mitech Żywiec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
3:0
HydroTruck Radom
AZS Wrocław
0:2
AZS PSW Biała Podlaska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
4:1
Mitech Żywiec
AZS PSW Biała Podlaska
0:5
AZS PWSZ Wałbrzych
HydroTruck Radom
2:3
Olimpia Szczecin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
2:1
AZS PSW Biała Podlaska
AZS Wrocław
0:4
Mitech Żywiec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PSW Biała Podlaska
1:3
Olimpia Szczecin
AZS Wrocław
1:6
Górnik Łęczna
Mitech Żywiec
1:3
AZS PWSZ Wałbrzych
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PWSZ Wałbrzych
7:0
AZS Wrocław
Górnik Łęczna
8:0
HydroTruck Radom
UKS SMS Łódź.
1:0
Mitech Żywiec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS Wrocław
0:1
UKS SMS Łódź.
Mitech Żywiec
2:2
Olimpia Szczecin
AZS PWSZ Wałbrzych
2:3
Górnik Łęczna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Szczecin
2:1
AZS Wrocław
HydroTruck Radom
2:1
AZS PSW Biała Podlaska
UKS SMS Łódź.
1:2
AZS PWSZ Wałbrzych
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Szczecin
1:1
Górnik Łęczna
AZS PWSZ Wałbrzych
5:0
UKS SMS Łódź.
AZS Wrocław
3:3
Mitech Żywiec
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PSW Biała Podlaska
4:1
HydroTruck Radom
Górnik Łęczna
2:1
AZS PWSZ Wałbrzych
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PSW Biała Podlaska
0:3
AZS Wrocław
HydroTruck Radom
0:0
Mitech Żywiec
UKS SMS Łódź.
1:3
Górnik Łęczna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości